Kolay Hobiler

En Büyüleyici 20 Tane Örgü Modeli

4 Mart 2020
En Büyüleyici 20 Tane Örgü Modeli

Birbirinden harika görünen hayranlık duyabileceğiniz tam 20 tane örgü modelini siz değerli ziyaretçilerimizle paylaşmak istedik.

Muhteşem güzellikte olan örgü modellerini sizinle paylaşıyoruz. Bebek örgüleri, kadın örgüleri, çocuk örgüleri gibi bir çok örgü modelini bir arada bulabileceğiniz arşivde işinize yarayacak bir çok model var. Siz örgücü kadınlar bu modellere bakarak yapacağınız örgüler için fikir sahibi olabilirsiniz. En çok da yelek ve hırkalarda kullanılan bu örgü modellerinde beğendiğiniz örneği kullanabilirsiniz.

Zaman zaman örgü ören kadınlar hangi modeli yapacaklarına karar veremiyor ve yeni model yapmak istiyorlar. Onlara tavsiyemiz sitede yayınlamış olduğumuz örneklere göz atmaları. Bu örnekler arasında daha önce hiç görmemiş oldukları örgü modellerine ulaşabilecekler. Sizde eğer yeni örgü modeli öğrenmek istiyorsanız sitede bulunan örgü modellerine göz atabilirsiniz.

Aşağıda paylaşılan örgü modelleri kadınların en çok beğendiği ve yeni çıkarılan modellerin başında gelmektedir. Resimleri incelerseniz sizde modellerin nasıl şık olduğunu görebileceksiniz. Hadi şimdi bu şık örgüleri inceleme zamanı.

Muhteşem Güzellikle Örgü Modelleri

İnstagram Fenomeni Kapşonlu Örgü
Çok Az Bilinen Efsane Örgü Modeli
Kaynanaların Çenesi Örgü Modeli
En güzel renklerle kolay örgü modeli yapılışı
Yabani Dağ Laleleri Örgü Modeli
İç İçe Geçmiş Başaklar Örgü Modeli
Renkli Baloncuklar Örgü Modeli Yapılışı
İki renkli pembe toplar örgü modeli
Dizi ağaç yaprakları örgü modeli
Annelere Hediyelik Örgü Modeli
Çok İstek Alan Kolay Örgü Modeli Yapılışı

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.