Kolay Hobiler

Hazırlaması Pratik Sıralı Tığ İşi Şiş Oyası Modeli Yapılışı

27 Temmuz 2019
Hazırlaması Pratik Sıralı Tığ İşi Şiş Oyası Modeli Yapılışı

Hazırlaması pratik olan ve sıralı bir şekilde dizilen tığ işi şiş oyası. Bu ya modelinin yapılışında hem tığ hemde şişler kullanılmıştır.

Baharın rengârenk havasını üzerinizde taşımak isterseniz hemen örgü işlerine başlayabilirsiniz. Şık ve zarif detaylara sahip renkli ve canlı modellerle fular yapabilirsiniz. Özellikle İlkbahar ve yaz dönemlerinde boynumuza veya saçımıza bir renkli aksesuar bağlamak isteriz. Bizi daha zayıf gösteren fular modellerini uygun ip ve tığ alarak kendini yapabilirsiniz. Oldukça keyifli ve eğlenceli zamanlar geçirmenize fayda sağlayan örgü işlemleri ayrıca ruhunuzu gençleştiren ve uzmanlar tarafından çok tavsiye edilen bir terapi yöntemidir.

 Örgü ören insanlar genellikle huzurlu ve motivasyon gücü yüksek insanlar olur. Her kadın sevdiği ürünleri kendi yaratmak ve tasarlamak ister. Bunun yolu örgü örmek olarak tanımlanıyor. Sizde sevdikleriniz için veya arkadaşlarınız için şık fular ürünleri, yazma modelleri veya zarif detaylara sahip yelek modelleri yapabilirsiniz.

Örgünün Motivasyon Gücü

Canınız sıkkın olduğu zaman mutlaka örgü örmeniz tavsiye edilir. Tüm sıkıntılardan ve olumsuz durumlardan örgü örmek sizi uzaklaştıran güçlü bir yapıya sahiptir. Sezonun en trend modası geçmeyen yazma modellerini internet üzerinden resimlere bakarak kolayca yapabilirsiniz. Çeyizlik yazmalar yaparak şık ürünler yaratabilirsiniz.

Sıralı Tığ İşi Şiş Oyası Modeli

 Özenli ve emek isteyen örgü modellerinde sonuç hep muhteşem olur. En çok beğendiğiniz modelleri seçerek kullanışlı bir ürün elde edebilirsiniz. Yazlık çantanızı, pareo ürünlerinizi, şal gibi aklınıza gelen her ürünü evinizde kendinizi örgü yaparak sahip olabilirsiniz. Farklı ürün seçenekleri ve modelleri için internet sayfalarından destek alabilirsiniz. 

Sıralı Tığ İşi Şiş Oyası Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.