Kolay Hobiler

Hediyelik Tığ İşi Oya Modeli Yapılışı Düşman Çatlatan Cinsten

28 Ağustos 2019
Hediyelik Tığ İşi Oya Modeli Yapılışı Düşman Çatlatan Cinsten

Hediyelik tığ işi oyalara bir yenisi daha eklendi. Eğer yapacağınız hediyelik yazmalara oya bulamıyorsanız bu model size yardımcı olacaktır.

 Yazma oyaları evde kadınların boş zamanlarını değerlendirmek için yaptıkları el emeği işler arasında yer almaktadır. Günümüzde hala en çok kullanılan ve tercih edilen ürünlerdir. Sizler de günde bir kaç saat ayırarak kendinize birbirinden farklı şık ürünler ortaya çıkartıp uzun yıllar kullanabilirsiniz. Görüntü açısından da oldukça güzel durduğu için yapılan çok zevkli bir iştir. Özellikle de evlenecek olan genç kızların çeyiz sandıklarında bulunması gereken ürünler arasındadır. Birçok kadın bu becerini geliştirerek satıp kazanç elde etmektedir. Gittiğiniz her yerde yapabileceğiniz ve yapılan de keyif alacağınız bir iş olup aynı zamanda ihtiyaçlarınızı kendi ellerinizle yaparak başlatabilirsiniz.

Hediyelik Tığ İşi Oya Modeli

Birbirinden Güzel Tığ Oya modelleri

 Öğrendikten sonra istediğiniz her modeli yapabilirsiniz. Evlerde en çok tercih edilen ürünler arasında yazma kenarları, masa örtüsü modelleri, peçete takımı modelleri, patik modelleri, yastık örtüsü modelleri, vitrin örtüsü modelleri gibi birbirinden farklı modeller yer almaktadır. Geçmişten günümüze kadar gelmiş olmasına rağmen kadınların büyük bir bölümünü boş vakitlerini değerlendirmek amacıyla da yapılan harika bir iştir. Sizlerde kendinize ve sevdiklerinize kendi ellerinizle yaptığınız örgüleri hediye edebilir ve onlarında mutlu olmalarına sebep olursunuz. Tığ oyaları her kadının hayal gücünüzü kullanarak ve el emeği katarak yapacağı ürünler arasından istediğinizi seçerek yapmaya başlayabilir. Çocuklarınız için örme bebekler, örme tokalar yaparak armağan edebilirsiniz. İsterseniz de gelir elde etmek için başlayabilir ve güzel kazançlar elde edebilirsiniz… 

Hediyelik Tığ İşi Oya Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.