Kolay Hobiler

Hem Çıtı Pıtı Hem Kolay İğne Oyası Anlatımlı Yapılışı

2 Ağustos 2019
Hem Çıtı Pıtı Hem Kolay İğne Oyası Anlatımlı Yapılışı

Çıtı pıtı iğne oyası sevenler için yepyeni bir model. İğne oyasını yeni öğrenenlerin de rahatlıkla işleyebileceği model hem yazmalara hem de havlulara yakışacak.

Yapacağınız işlere çok yakışacak olan bir iğne oyası modeli ile karşınızdayız. Çıtı pıtı görünen ve yapımı kolay olan bu iğne oyası modeli için çok fazla vakit harcamanıza da gerek kalmayacak. Bir gün içerisinde yapıp bitirebileceğiniz gibi kenar olarak işlediğiniz zaman yazma ve havluların kenarlarında kendini gösterecek. Eğer iğne oyası merakınız var ise bu modeli de kısa zamanda denemenizi öneriyoruz. Anlatımlı videoda Solak oyacı modelin nasıl çıkarıldığını ve ilmek sayıları gibi bilgileri vermektedir. Size gerekli olan malzemeleri tamamladıktan sonra videoyu başlatırsanız modelin yapım aşamalarına ulaşabilirsiniz. 10 dakika gibi kısa süren videoda iğne oyasının tüm detayları bulunuyor.

Hem Çıtı Pıtı Hem Kolay İğne Oyası

Kolay hobiler sitesini sık sık takip ederek en yeni iğne oyalarını öğrenme fırsatını yakalayabilirsiniz. Her gün yeni modeller ekleniyor. Sizde bu modellerin videolarını açıp izleyerek rahatlıkla öğrenip yazmalarınıza işleyebilirsiniz.

Hem Çıtı Pıtı Hem Kolay İğne Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.