Kolay Hobiler

Hem Kolay Hem Ajurlu Kadın ve Bebek Örgü Modeli

21 Ağustos 2019
Hem Kolay Hem Ajurlu Kadın ve Bebek Örgü Modeli

Hem kolay hemde ajurlu olan kadın ve bebek örgü modeli ile karşınızdayız. Anlatımlı videoyu izleyip öğrenmek ister misiniz?

Bir birinden Güzel Örgü Modelleri

Örgü örmek hanımların en sevdiği ev hobisidir. Hanımlar evlerinde örgü örerek maddi gelir sağlayabiliyor. Evlerinde hem ev işi yapıp, hem de para kazanmak isteyen hanımların örgü örmek ilk işidir. Evinde küçük bebeği olan veya çalışma imkânı olmayan hanımla, ek gelir elde etmek istediği zaman örmüş oldukları örgü modellerini satarak maddi gelir kazanıyor. Yapmış olduğu el emeği bu örgüleri, çeşitli internet siteleri veya kermeslerde örgü severlere satarak maddi karşılığını alıyorlar. Bu sayede örgü örmeyi bilmeyenler örgü sahibi oluyor. Örgü örmeyi bilenler ise maddi kazanç sağlamış oluyor. Bu sayede her iki tarafta kârlı çıkmış oluyor.

Hem Kolay Hem Ajurlu Örgü Modeli Yapılışı

Çok Çeşitli Örgü Modelleri Deneyin

Günümüzde birçok modelde örgüler mevcuttur. En çok kullanılan ve yapılan örgü modelleri bebek örgüleri modelleridir. Kadınlar bebekleri olacaklarını duydukları andan itibaren çeşitli bebek örgüleri örmeye başlıyorlar. Patikler, çoraplar, yelekler,  hırkalar ve daha birçok bebek ürünlerini örerek bebekleri için hazırlıyorlar. Bebek battaniyeleri, bebek çantaları gibi çeşitli aksesuarları da örgülerden yapıyorlar. Kış aylarında bebekleri için yapmış oldukları bu ürünleri gönül rahatlığı ile kullanıyorlar. Bebeklerimiz için öreceğiniz örgülerin iplerini bebeklere uygun olan iplerden tercih etmelisiniz. Örgü işleri her kesim tarafından sevilerek kullanılıyor. Birçok modeldeki örgü işlerini sizlerde örebilirsiniz. Örmüş olduğunuz bu örgüleri dilerseniz kendiniz kullanın,  dilerseniz sevdiklerinize hediye ederek onları mutlu edin.

Hem Kolay Hem Ajurlu Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.