Kolay Hobiler

Hemen Örmek İsteyeceğiniz Ajurlu Örgü Modeli ve Anlatımı

23 Mayıs 2019
Hemen Örmek İsteyeceğiniz Ajurlu Örgü Modeli ve Anlatımı

Koton iplerle yapıldığı zaman bebek ve yetişkinler için örgüler örebileceğiniz ajurlu şık bir örgü modelinin yapılış aşamaları.

Ajurlu yazlık örgü modeli

Kendi el emeğiniz ile hem kendinize hem de sevdiklerinize bir şeyler yapmak oldukça eğlenceli bir aktivitedir. Stres atma konusunda önemli bir araç olan örgü işi kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlar ve bir şeyler ürettikçe de daha fazla mutluluk sağlar. Bu örgü modelimiz oldukça kolay ve herkesin yapabileceği bir modeldir. Örgü örmeye yeni başlayan kişiler bile bu konuda kendini göstererek en az 2 ila 3 gün içerisinde bu modeli bitirerek kullanmaya başlayabilir. Örgü modellerinde neye ihtiyacınız var ise o modeli bularak kendiniz örebilirsiniz. Son dönemlerde örgü modellerine olan talep giderek artmakta ve çeşitli mağazalarda yer almaktadır. Eldiven, şal, yelek ve benzeri gibi modeller mevcuttur.

Yazlık Örgülerde Yapabilirsiniz

Son dönemlerde oldukça moda olan örgü modellerini yaz aylarında bluz, yazlık örgüler videoları ile de ince kazaklar yapabilirsiniz. Çeşitli yelek modelleri ile kış aylarına hazırlık yaparak kış ayını sıcacık geçirebilirsiniz. İnternet üzerinde çeşitli örgü videoları olan ve sizlere yön gösterecek modelleri bularak rahatlıkla örgünüzü yapabilirsiniz. Anlatımlı videolar aşama aşama olmasından dolayı her noktasını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Evde kendinizi mutlu etmek isterseniz kış ayları geldiği zaman örgü işine başlayarak farklı bir kış sezonu geçirebilirsiniz. Kendi zevkiniz ile bağdaşan ip renklerini alabilir renkli renkli bluz modelleri yapabilirsiniz. Bir ipten binlerce şey çıkarabilirsiniz. Yazlık örgülerle de kendinize kazaklar yapabilirsiniz.

Ajurlu Yazlık Örgü Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.