Kolay Hobiler

Hep Benzer Tığ İşi Oyaları Görmekten Sıkılanlar İçin Model

31 Ağustos 2019
Hep Benzer Tığ İşi Oyaları Görmekten Sıkılanlar İçin Model

Hep aynı modelleri görmekten sıkılanlar için tığ işi ile yapılan kolay ve güzel oya modeli. Yepyeni model ile yazmalarınıza farklılık kazandırın.

Tığ Oyalarında En Son Moda Örnekler

Tığ oyaları kadınların hayal güçlerini yaratarak ürettikleri modeller ile oluşturulan oya modelleridir.  Birçok kadın hem günlük hayatında hem de misafirlik gibi özel ziyaretlerinde bu yazma oyalarını kullanmayı tercih eder. Rahat kullanım vermesi nedeni ile tercih edilen oyalar deyim yerindeyse ömürlük olarak kullanılabilecek ürünlerdir. Birbirinden farklı renge v e modele sahip oyalar özenle hazırlanır ve kullanılır. Yıkaması ve ütülemesi oldukça rahat olduğu için günlük kullanımlarda da sıklıkla tercih edilir. Yazmaların basit görünümünü engelleyen yazma modelleri hem severek hazırlanır hem de severek kullanılır. Hediye olarak da son derece iyi bir tercih olan bu modeller her daim kadınların severek kullandıkları ürünlerin başında yer alır. Tesettürlü kadınlar daima yazmalı tülbent oyaları modellerini tercih ederek kombinlerini tamamlarlar. Yazmaya uygun renklerde hazırlanan oyalar kadınların hayatları boyunca yanlarından ayırmadıkları nesnelerin başında gelir. 

Kolay ve Güzel Tığ İşi Oya Modeli

Tığ Oyalarında İkinci Tercih Havlu Kenarları

Tığ oyası denince akla gelen ikinci ürün havlu kenarıdır. Hem örmesi hem de sergilemesi oldukça zevkli olan havlu kenarı oyaları havlulara işlendikten sonra ortaya harika havlu modelleri çıkar. Hem banyolarda sergilenen h emde çeyizlerde saklanan havlular süslendiğinde ortaya oldukça değerli ürünler çıkmaktadır. Çeyizlik ürün satan mağazalarda da geni yer bulan havlu kenarları gelinlere hediye edilebilecek en güzel hediyeler arasında yer alır. Her kullanıma uygun havlular bu işlemeler ile bambaşka bir güzellik kazanır.

Kolay ve Güzel Tığ İşi Oya Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.