Kolay Hobiler

Hepsi Tamamen El Yapımı Miniklere Sevimli Örgü Modelleri

13 Ağustos 2019
Hepsi Tamamen El Yapımı Miniklere Sevimli Örgü Modelleri

Hepsi tamamen el yapımı olan, minikler için sevimli örgü modelleri. Bu örgü modellerini inceleyerek çocuklara harika örgüler örebilirsiniz.

El işleri,  sanatı ile hayatımız da İhtiyaç olan ürünler için üretilmiş modeller vardır. Örgü modelleri ilebirçok örnekleri günlük yaşantımızda görebiliriz. Yeni evlenecek olan,  kızların çeyizlerinde ve aynı zamanda yaşamımızın her adım başlarında da farklı farklı kategorilerde de karşımıza çıkıyor. Bu sanat dalına var olan ilginin, her geçen gün daha da artması ve gelecek nesillerde de aynı şekilde ilginin devam etmesine yardımcı olmaktadır. Hemen hemen herkesin,  yeni doğacak bebekler için bebek örgüleri vardır. Genellikle kız bebekler için pembe,  erkek bebekleri içinde mavi ipliklerden ürünler yapılır. Bu el emekleri,  hem sağlıklı hem de bebekler için her ay aylarına göre yaş bedenlerine göre yapılabilir.  Bu el işleri içerisinde bebek patikleri, bebek battaniyeleri, bebek yelekleri gibi birçok ürünler ortaya çıkar.  Aynı zamanda bu el emekleri, sadece kış ayları için değil aynı zamanda da yaz aylarının da vazgeçilmez sanat dalları arasındadır.  Yazlık örgüler ile kadınların en çok beğendikleri yazlık elbiseler, bikiniler, üst giyim olarak büstiyer tarzı olarak da el sanatlarını görebiliriz.

El İşleri Sanatları

El işi sanatları arasında,  yer alan her daim kendi içinde gelişen var olan yenilikler de kendi içerisinde harmanlanarak ortaya inanılmaz güzellikteki ürünleri çıkmasına yardımcı olur. Bu süreçte hemen hemen herkes bu sanat dalı ile İlgilenebilir. Sınırsız hayal güçleri ile farklı tasarımda modellerle görebiliriz.

Miniklere Sevimli Örgüler

Robalı bebek Örgü Modeli
Tunus işi bebek yeleği
Topitop Örgü Bebek Yeleği
Ayıcık Motifli Örgü Bebek Yeleği
Burgulu Saç Örgülü Bebek Yeleği
Kastırmalı Bebek Yeleği
Örgü Burgulu Bebek Yeleği
Kahve Çatlağı Örgü Bebek Yeleği
Dilimli Örgü Bebek Yelek Modeli
Yalancı Saç Örgüsü Bebek Yeleği Modeli
Kahve Çekirdeği Örgü Modeli Bebek Yeleği Yapılışı 11

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.