Kolay Hobiler

Her Çeyize Lazım Sıralı Tığ İşi Yazma Oyası Modeli

6 Mayıs 2019
Her Çeyize Lazım Sıralı Tığ İşi Yazma Oyası Modeli

Paylaşılan sıralı tığ işi yazma oyası modeli her çeyize lazım. Çeyiz bohçalarını böyle şık görünen yazmalar ile doldurmak ister misiniz?

Bu yılın en trend renklerinden biriyle karşınızdayız. Su yeşili yazma ve başörtüleri ile birlikte ona yapacağınız tığ işleriyle birlikte yapacağınız oya motifleri herkesin beğeneceği ve görenleri kıskandıracak türden.

Su yeşilinin etrafına yapılan oyalar gerçekten herkesin dikkatlerini çekmekte. Dilerseniz sade ve motiflerle süslenmiş bir oya modeli, dilerseniz inci ve renkli boncuklarla süsleyebileceğiniz yazmalarınız herkes tarafından tutulacak ve sizden bir örnek isteyecekler. Su yeşili yazmaların etrafına kullanacağınız tığ işi oya motiflerinden biride sıralı gül bahçesi oyalarıdır. Su yeşili başörtülerinde kullanacağınız ipin renkleri krem, beyaz ve sarımtırak, sütlü kahverengi olmalıdır. Yazmalara uyabilecek ve oyalarınızı yapacağınız dantel ipleriniz renkleriniz de bir o kadar önemlidir. 

Ayrıca bu sıralı gül bahçesi motifini dilerseniz yazmalar ve başörtüleriniz kadar havlularınızda da kullanabilirsiniz. Günlük kullanacağınız başörtüleri ve havlularınızı bile bu model ile süsleyebilirsiniz, bu sayede her görünüşünüz de gözünüze hoş gözükür ve yaptığınız bu eser ile birlikte evinizi süsleyebilirsiniz. Bu modelleri sadece başörtü, yazma veya havlularınızda değil dilerseniz boynunuza takacağınız fularları bile süsleyebilirsiniz.  

Sıralı Tığ İşi Yazma Oyası Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.