Kolay Hobiler

Her Mevsime Özel Bomba Tığ İşi Oya Modeli Yapılışı

8 Eylül 2019
Her Mevsime Özel Bomba Tığ İşi Oya Modeli Yapılışı

Tığ işi ile her mevsime özel yazmalar yapılmaktadır. Beğenilen ve sevilen bir yazma alınarak bomba tığ oyası modeli işlenebilir.

Tığ işinde Yenilikçi Modeller 

Tığ işleri kalın örgüler ile örülen örgü modelleri olarak bilinir. Tığ işlerinde birçok farklı model ve ürün ortaya koymak mümkün olur.  Tercih edebileceğiniz kalın iplerden siz de eviniz için birçok farklı ürün örebilirsiniz. Banyo lifleri, banyo paspasları, balkon aksesuarları, bardak altlıkları, peçetelikler, yastık kılıfları be daha birçok farklı örgüyü tığlar ile örerek evlerinizde kullanabilirsiniz. Uzun süre kalıcı olmasından dolayı örgü modelleri kadınlar tarafından oldukça tercih edilir. Örgü ipleri kolay kolay kir tutmaz ve yıkaması oldukça kolaydır. Eğer çok sıcak suda uzun saatler boyunca yıkamazsanız hazırladığınız örgü ürünleri uzun yıllar boyunca ilk günkü gibi kullanabilirsiniz. Bununla birlikte elinizde diğer örgülerinizden kalma atık ipler varsa bunları da bir arada değerlendirerek farklı tasarımlar ortaya çıkartabilirsiniz. Örneğin kısa kısa örgülerinizden artan karma renkteki ipleri uçlarından birleştirerek bardak altlığı yapabilirsiniz. Oldukça güzel ve renkli duran bardak altlıkları hem sehpalarınızın temiz kalmasını sağlar hem de farklı bir dekorasyon öğesi olarak ön plana çıkar. 

Her Mevsime Özel Tığ Oyası Yapılışı

Çok Çeşitli Örgü Modeller

Tığ oyası yaparak oldukça farklı işler ortaya çıkartabilirsiniz. Evde kaldığınız her boş vakitte bir oya ile uğraşarak hem kendiniz hem de sevdiklerinize armağan etmek üzere birçok farklı ürün elde edebilirsiniz. Örmesi oldukça kolay olan tığ oyaları her kesimin ortak beğeni noktası olduğu için de her yerde rahatlıkla kullanılabilir. 

Her Mevsime Özel Tığ Oyası Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.