Kolay Hobiler

Her Yere Yakışan Dansçı Kızlar İğne Oyası Modeli Yapımı

16 Ocak 2020
Her Yere Yakışan Dansçı Kızlar İğne Oyası Modeli Yapımı

Kullanacağınız her şeye yakışacak olan dansçı kızlar iğne oyası modeli yapılışı. Modeli öğrendikten sonra sıklıkla kullanacaksınız.

İğne Oyası Modelleri

Birbirinden güzel iğne oyası modelleri hanımlarının ellerinden çıkıyor. Birçok kadın ev ortamında bu tarz işleri hobi olarak yapıyor. İğne oyası modelleri evlerimizi süsleyen bir el işidir. İğne oyası iğne ile yapılan bir oya türüdür. İğne ile yapıldığı için işlenmesi çok zordur. Bu yüzden zorlu bir süreçten geçerek örülüyor. Oya modelleri ile birçok ev tekstili süslenebilir. Yazma oyaları, tülbent oyaları, havlu kenarları gibi oya modelleri örülüyor. İğne oyası çeyizlik hazırlıklarında sıklıkla tercih ediliyor. İğne oyaları, geçmiş yıllardan bu günümüze kadar gelmiştir. Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte ip modelleri değişerek ve gelişerek bugünlere kadar gelmiştir.

Dansçı Kızlar İğne Oyası Modeli Yapılışı

Yıllar geçse de iğne oyasının modası asla geçmiyor. Her sezon değişik modeller yapılarak faklı farklı iğne oyası türleri ortaya çıkıyor. İğne oya ile değişik modellerde tülbent oyaları işleyebilirsiniz. Bu sezon boncuklu oya modelleri çok kullanılıyor. Tülbent ve yazma oyalarınızı bu tarz süslemeler ile hareketlendirebilirsiniz. Birçok farklı modellerde oya türleri öğreterek, dilediğiniz tekstil ürününde kullanabilirsiniz. İğne oyalarından yapılmış takı modelleri de çok seviliyor. Etnik bir hava da olan iğne oyası modelleri ile yapmış olduğunuz takıları kullanabilir siniz. Farklı ve tamamlayıcı bir parça olabilir. İğne oyaları ile yapılmış kolye ve küpeler daha sık tercih ediliyor. Bu tarz takılar ile otantik bir görünüm elde etmiş olursunuz.

Dansçı Kızlar İğne Oyası Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.