Kolay Hobiler

Herkes İğne Oyası 2020 Modelinin Yapılışını Arıyor

4 Aralık 2019
Herkes İğne Oyası 2020 Modelinin Yapılışını Arıyor

İğne oyası yapan kadınların aradığı 2020 iğne oyası modelinin yapılışı ile karşınızdayız. Elinize iğne ve oya iplerini alın ve videoyu izlemeye başlayın!

Çeşitli el işi yapımları arasında yer alan iğne oyası diğer işlerle kıyaslandığında biraz daha zor ve üretimi daha zor olandır sadece iğne iplikle yapılan iğne oyası ciddi bir emektir. Göz nuru deyiminin hakkını veren iğne oyası işlenip bitirildiğinde de zarif görünümü ile göz kamaştırır. Çok zahmetli olduğu kadar çok da güzel ve değerlidir. Bütün el emeği ürünler gibi örgü işleri de en güzel işlerden bir tanesidir. Zaten genel olarak emek verilen şeyler daha güzel daha değerli ve kıymetli olur.

2020 İğne Oyası Yapılışı

İğne Oyası Nerelerde Kullanılır

Eskiden sadece yazma kenarlarına yapılan iğne oyası şimdilerde daha farklı alanlarda kullanılabiliyor. Havlu kenarları, fular yapımı, peçeler, masa örtüleri gibi kullanım alanları çoğalan iğne oyasının maliyeti çok fazla olmasa da işçiliğindeki zorluğu nedeniyle değeri de yüksek bedellerle ölçülecektir. İğne oyasının yapılışı öğrenme aşaması biraz zor olsa da öğrendikten sonra zevkle yapılabilecek, hobi edinilecek, boş vakitleri değerlendirecek bir aktivitedir. Hatta iğne oyası yapımında ustalaşan bayanlar yaptıkları işlerle ekonomik kazanç ta sağlayabilirler

İğne Oyası Şıklığı Zarafeti

İşlemi bitmiş iğne oyaları incelikli güzel ve şık görüntüsü ile görenleri hayran bırakır. Evinizin farklı alanlarında kullanabileceğiniz iğne oyası işlerini yazma kenarları olarak da kullanabilir sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Kenarı iğne oyası ile işlenmiş fularlar da elbiselerinizin üzerinde müthiş bir tamamlayıcı olarak şık bir görünüm yaratacaktır. Bir iğne bir iplikle harikalar yaratmak mümkün.

2020 İğne Oyası Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.