Kolay Hobiler

Herkes Yapabilsin Diye Kolay ve Gösterişli İğne Oyası

19 Eylül 2019
Herkes Yapabilsin Diye Kolay ve Gösterişli İğne Oyası

Herkes yapabilsin diye kolay ve gösterişli iğne oyası modeli yapılışı. Yazmalarınızda kendinizi gösterecek motifler.

Zamanı Değerlendirmek İçin İğne Oyaları

İğne oyası modelleri mekik, ipek ipin ve renklerin buluşması ile dansa eden ince çiçekler, yapraklar ve desenlerin sabrın dökümüdür. Yapımı zahmetli olması ama seyretmesi keyiflidir. Nineden toruna kalan miras gibidir. Kızların eli tığ tutmasını öğrenmesiyle hemen iğne oyası öğretilir. İğne oyası girdiği her ortamda dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.  Şık ve asil durmasında en büyük etken tek tek sabırla atılan düğümlerdir.

İşiniz Yanınızda

İğne oyası eskiden olan cazibesini günümüze kadar en güzel haliyle taşımıştır. Yapılırken seyretmesi bile güzeldir. En güzel yanı ise işinizi istediğiniz yere götürebiliyorsunuz üstelik fazla yer kaplamaz. Oturduğunuz yerden işinizi yapabiliyorsunuz. Moralinizin neye bozulduğunu bile size unutturur. Nerde ise üretkensiniz kafanız dağılmıştır. Çalışmak başkalarının hayatına olumlu izler bırakmak çok güzeldir. Bu olumlu izleri en güzel şekilde iğne oyaları yansıtır.

Kolay ve Gösterişli İğne Oyası Yapılışı

Oda Takımlarıyla Odanız Daha Farklı

Bazen masanızda olan örtüden sıkılırsınız modası geçmiştir veya devamlı gördüğünüz için gözünüze hoş gelmez. Farklı bir çözüm aradığınızda aklınıza hemen iğne oyalı bir örtü olsa fikri gelir. Çünkü iğne oyası her zaman gündemde olmayı başarmıştır. Yapılan yeniliklerde daima başköşede olması iğne oyaları hep aranır ve değerli kılmıştır.

Aslında Pahalı Değildir

Yapılması için çok emek harcandığından dolayı ilk duyduğunuzda rakamlar kulağa çok fazla gibi gelse de durup düşünmek gerekir o göz nuru ve emek kolay mı? Düşünün elinizde iğne ve iplik tek tek atılan düğümler iğne oyası yapılışları hiç de kolay değildir.

Kolay ve Gösterişli İğne Oyası Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.