Kolay Hobiler

Herkesi Size Hayran Bıracak Tığ İşi Oya Modeli Yapımı

4 Eylül 2019
Herkesi Size Hayran Bıracak Tığ İşi Oya Modeli Yapımı

Tığ işi oya modelini gören herkes size hayran kalacak. Tarifini soracaklar ve nasıl yapıldığı hakkında bilgi almak isteyecekler.

Yeni Model Tığ Örgüleri Tam Size Gore

Her sezon yeni çıkan tığ oyaları modelleri belki de aradığınız örnekler olabilir. Eğer havlu kenarları yapacaksanız ve yeni modeller arıyorsanız sürekli güncel bilgileri takip ederek internet üzerinden en son çıkan modeller hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.  Her geçen gün güncellenen örgü siteleri size her daim en güncel örgü modellerini sunar. Tığ oyası ile yapabileceğiniz işlerin başında bütün hanımların bildiği üzere yazma kenarları gelir. Her yazma için farklı modeller deneyebilir ve bu yazmaları farklı farklı kullanabilirsiniz. Piyasada tığ oyası yapımı için oldukça fazla malzeme bulunur. Dilediğiniz ip modellerini ve tığları alarak vakit kaybetmeden örmeye başlayabilirsiniz. Size sunulan birçok farklı modelden dilediğinizi seçerek yazma kenarlarınız için değerlendirebilirsiniz. Tığ oyası modelleri, hediye olarak değerlendirilecek en güzel ürünler arasında yer alır. Hem kendiniz hem de çevrenizdeki yakın gördüğünüz komşularınız için birbirinden güzel modeller örebilirsiniz. 

Herkesi Size Hayran Bıracak Tığ Oyası Modeli

Tığ İle Yapılabilecek Modeller

Tığ işlerinde herkesin bildiklerinin aksine birçok bilinmeyen parçanın da örülmesi mümkündür. Günümüzde yeni çıkan tığ şiş modelleri tekli olarak piyasada satılır ve klasik tığların biraz daha uzununu ifade eder. Bu tığlar daha büyük ebatlarda sahip örgülerin ortaya çıkarılmasını sağlar. Örneğin küçük bir bebek pantolonu örnek istiyorsanız bunu tek bir tığ ile yapabilirsiniz. Tek parça olarak örebileceğiniz pantolon dikiş izi olmadığı için bebeklerin rahat etmesini sağlar. 

Herkesi Size Hayran Bıracak Tığ Oyası Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.