Kolay Hobiler

Herkesin Kolayca Yapabileceği Tığ İşi Yazma Havlu Oyası

5 Haziran 2019
Herkesin Kolayca Yapabileceği Tığ İşi Yazma Havlu Oyası

Hiç oya yapmayı bilmeyenlerin dahi kolaylıkla yapabilecekleri tığ işi yazma ve havlu kenarı oyası. Ne duruyorsun sende hemen oyayı öğrenmeye başlayabilirsin.

Sanıyoruz ki daha önce hiç bir internet sayfasında, instagram hesabında ya da hobi bloglarında görmediğiniz bir tığ oyası modeli ile karşınızdayız. Muhtemelenki ilk defa göreceğiniz bu tığ işini bir kaç dakika içinde öğreneceksiniz. ‘Ben yeniyim, acaba yapabilir miyim?’ diye düşüncelerinizi lütfen bir kenara atın. Yazma oyalarını acemi olsanızda rahatlıkla süsleyebileceğiniz bir anlatım ile karşınızdayız. 

Sizler de biliyorsunuz ki tığ işi ile yüzlerce model yapılabiliyor. Yazma modellerinin en şık aksesuarları olarak görülen tığ oyaları ile kadınlar özel günlerde modellerini sergilemekten çekinmiyor. Tülbent oyası olmayan yazmalar genelde daha az değer görür ve kadınlar bu yazmaları güzelleştirmek ve güzel sunmak için bu yola başvurur. Aynı zamanda keyifli bir meşgale olacak yazma kenarlarını süslemekten hiç vazgeçemeyeceksiniz. 

Kolay Yazma ve Havlu Oyası

Her gün sizler için birden fazla model anlatımı yapmaktayız. Az önce bahsettiğimiz acemi olan hanımlara yardımcı olacak bu videolarla öğrenme fırsatını kaçırmayın. Acemi olmayıp buna yıllarını vermiş kadınlar içinse mevcut koleksiyonlarına ekleyebilecekleri güzel bir model olacak. Siz de bu anlatımı kaçırmamak için bizi takipte kalın. 

Keyfini çıkarmanızı istediğimiz videomuzu başlatın ve tüm detaylarına kadar izleyin. Gönlünüzdeki renkleri seçin, ilmek sayılarına dikkat edin ve en güzel ürünleri siz yaratın. 

Kolay Tığ İşi Yazma Havlu Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.