Kolay Hobiler

Herkesin Kolaylıkla Yapabileceği Gösterişli İğne Oyası

23 Ocak 2019
Herkesin Kolaylıkla Yapabileceği Gösterişli İğne Oyası

İğne oyası modelleri paylaşımına herkesin kolaylıkla yapabileceği bir model ile devam ediyoruz. Bu iğne oyasını yapmak çok kolay.

Bazı oya modelleri var yapımı gerçekten bu kadar kolay mıydı dediğimiz modeller. İşte şimdi paylaştığımız iğne oyası modelide onlardan bir tanesi. Herkesin kolaylıkla yapabileceği gösterişli iğne oyası modeli acemiler tarafından bile bir solukta yapılabiliyor. İğne oyası öğrenmek için uzun uzun saatlerce videolar izlemeye gerek yok. Kısacık videolar ile de bu sorun çözülebiliyor. Kısa videolarla iyi anlatılmış bir iğne oyası modeli bir defa izlemeyle bile öğrenilebiliyor. Şimdi paylaşacağımız iğne oyası modelinde olduğu gibi önemli olan tek şey oya modelinin anlatımını dikkatli bir şekilde izlemek. Sonrasında zaten kendinizi modeli çıkarmaya hazır hissedeceksiniz.

Beyaz ve kırmızının uyumunu bu modelde göreceksiniz. Oya modeli desenli ve tek renk yazmalar için uygundur. Ayrıca çeyizlik havlularda da uygulanabilir. Anlatım 12 dakikalık kısacık bir videoyla gösterilmiştir. Model çıkaracak olanlar oya ipliklerini ve iğnelerini hazır bulundursunlar.

Kolay İğne Oyası Modeli Yapılışı Videolu Anlatım

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.