Kolay Hobiler

Herkesin Yapabileceği En Modern İğne Oyası Modelleri

5 Mart 2020
Herkesin Yapabileceği En Modern İğne Oyası ModelleriDenemeyenin kalmaması için en güzel iğne oyası modelleri bir araya toplandı. Burada bulunan iğne oyası en trend modeller arasından seçilmiştir.

Kış aylarını yaklaşması ile ev hanımları soğuk kış gününde evinde yapacağı uğraşlar için yepyeni modelleri arayışına girdiler. Genellikle tercilerini örgü işlerinden yana kullanan kadınları binlerce anlatımlı oyalar ve modelleri bekliyor.

Hepiniz biliyorsunuz ki örgü örmek kadını ruhuna işlemiştir. Her biri kendince zevkine ve beğenilerine uygun, birtakım ürünler örerek vakitlerini dolu dolu geçirirler. Bazen bir iğne ya da şiş onların en iyi arkadaşı oluverir. Bu arkadaşlar ile hayal ettiği en güzel modeller yazma ya da tülbentlerin kenarına işleyen kadınlar için örgü örmek adeta en büyük tutkudur. Zamanı değerlendirmek adına yün iplerden ördüğünüz örgü modelleri sizleri soğuktan korurken ince iplerden ördüğünüz oya modelleri de yazma ve tülbentlerinizi kenarına önemli ve şık bir ayrıntı olacaktır.

İğne Oyalarının Önemi

Türk toplumuzda örgü ören bayanları sayısı kadar örgü örmeyen bayanların da sayışa da oldukça fazladır. Kendini bu alanda yetiştirmek ve geliştirmek isteyen bireylerin ilk yapması gereken bu alanda tecrübeli olan bayalar tarafından açılmış el işleri sitesi, örgü modelleri sitesi ve hobiler itesi gibi online siteleri aracılığı ile bu işe atılabilirler. Biliyorsunuz her işte temelden başlamak çok önemlidir. Örgü işinde d temelden başlamanız ve bütün detaylara dikkat etmeniz kaliteli ürünler çıkarmanız açısından büyük önem taşıyor. Dolayısı ile örgü işini temelini ilerleyen zamanlarda da tamamını öğrenmelisiniz. Yazma oyaları örmeyi istiyorsanız öncelikle elinize küçük bir mendil ya da   yazma alarak onun kenarını çevirmeye başlamalısınız. Hiç örmemiş birisi iseniz de mutlak bilen birisinden yardım almanız gerekir. 

En Güzel İğne Oyası Modelleri

Komşu Kıskandıran İğne Oyası Modeli
Allı Gelin İğne Oyası
Hanım Kızlar İçin İğne Oyası
Yeni iğne oyası çilek modeli
Tembel gelin iğne oyası modeli
2019 çiçekli iğne oyası modeli
2019 İğne Oyası Modeli
Sıralı Badem Çiçekleri İğne Oyası
Çiçek dağlı iğne oyası
Gelin Yapar Görümce Bakar İğne Oyası Modeli
Şirin İğne Oyası Modeli
İğne Oyası Yazma Kenarı Yapımı
Çok sevilen iğne oyası modeli
Şubat İğne Oyası Modeli
Yeni Tasarım İğne Oyası Modeli
Yazma İçin İğne Oyası Lale Modeli
İğne Oyası Lale Modeli
Harika bir iğne oyası modeli
Çeyizlik iğne oyası havlu örneği
Büyük Çiçekli İğne Oyası ModeliZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.