Kolay Hobiler

Herkesin Yapabileceği Muhteşem Bebek Örgü Modeli Yapılışı

1 Nisan 2020
Herkesin Yapabileceği Muhteşem Bebek Örgü Modeli Yapılışı

Örgü Tunus işi ile yapılan yandan düğmeli bebek yeleği yapılışı. Baştan sona anlatım ile yeleğin yapımını öğrenebilirsiniz.

En Şık Örgülerle Kışlar Sıcacık

Örgüler kışın soğuğu insanların içine işlerken ısınmak için kullanılan en etkili yöntemlerden biridir. Soğuğa karşı daha dayanıklı olmak için giyilen örgüler sıcak tutması yanı sıra şıkta görünürler. Yapımı da bir hayli zevkli olan örgüler şiş ve yün yardımı ile farklı modellerde yapılır. Çok güzel atkı bere hırka kazak eldiven modelleri ile kıyafette şıklık ve sıcaklık sağlanabilmektedir. Boş zamanlarda yapılabilecek en güzel hobiler arasında yer alan örgü yapımı ev ürünü malzemelerin yapımında da kullanılmaktadır. Evlerde kullanılmak üzere klozet takımları, paspas, poşetlik, süs eşyaları yapımı örgü ile mümkün olmaktadır. Örgü modelleri yapılışlarına göre daha kolay daha zor olabilmektedir.

Yandan Düğmeli Tunus İşi Örgü Bebek Yeleği Yapılışı

Örgü Modellerindeki İncelik

Çok farklı model seçenekleri ile yapılan örgüler en sağlıklı ve sıcak kışlar için önem taşır. Yapılıp en sevilen arkadaş ya da akrabalara hediye olarak da verilen örgüler el emeği göz nuru olduğu için farklı bir değere sahip olmaktadır. En sevimli şekilde yapılan bebek örgüleri de bebekler için kullanılan en tatlı örgü yapılışlarıdır. Bilmeyenler için anlatımlı örgüler öğrenmeyi kolaylaştıran ve yardımcı olan etkenlerdir. Yapılması keyif veren ve yazında kışında kullanımı mümkün olan örgüler en güzel modelleri ile evlerde de kıyafetler de şıklık ve sıcaklık sunan ürünler olmaktadır. Üretmenin keyfini yaşatan örgüler boş vakitlerin değerlendirilmesinde en güzel aktiviteler arasında yer alır

Yandan Düğmeli Tunus İşi Örgü Bebek Yeleği YapılışıETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.