Kolay Hobiler

Herkesten Farklı Olmak İsteyenlere İğne Oyası Modeli

3 Eylül 2019
Herkesten Farklı Olmak İsteyenlere İğne Oyası Modeli

İğne oyası modeli yaparken herkesten farklı olmak isteyenler için değişik bir model. Hadi sende farkını ortaya koymak için bu modeli hemen öğren!

Basit İğne Oyası Modelleri

İğne oyası dünyasında binlerce farklı örnek ve model bulabilirsiniz. Eğer iğne oyası örmeyi biliyorsanız elinizde çok önemli bir beceri var demektir. Öyle ki günümüzde birçok kadın hiçbir şey yapamadığı durumlarda iğne oyası modelleri yaparak ve bunları satarak para kazanır durumdadır. Siz de bilgi ve becerilerinizi değerlendirerek gelir elde edebilirsiniz. Özellikle çeyiz mağazaları geniş iğne oyası seçenekleri ile her gelinin hayallerindeki çeyizi oluşturması konusunda oldukça başarılıdır. Kurulan stantlarda birbirinden güzel ve farklı iğne oyası modelleri müşterilere sunulur. Bu tarz ticari işletmeler ile anlaşarak elinizdeki iğne oyalarını değerlendirebilir ve ev ekonominizi güçlendirebilirsiniz. İğne oyaları her evde eşyaları gösteren ve modernize eden önemli dekor öğeleri arasında yer alır. Bu nedenle gelinler ve genç kızlar çeyizlerini oluştururken olabildiğince fazla sayıda iğne ovasına sahip olmak için bütün çeyizlerini özenle yaparlar. 

Farklı İğne Oyası Modeli Yapılışı

Basit Tarzlar İle İşe Başlayın 

İğne oyasına merakınız varsa zaman kaybetmeden başlama konusunda hızlı olmalısınız. Tek tek oluşturacağınız iğne oyaları motiflerini düz bir kumaş üzerinde birleştirerek ortaya bütün bir işleme çıkartabilirsiniz. Eliniz alışana kadar küçük parçalar oluşturarak bu modelleri yazma oyaları haline getirerek yemenilerinizde kullanabilirsiniz. Ustalık gerektirmeyen basit iğne oyaları elinizin alışması açısından son derece iyi bir seçenektir. Kendinizi hazır hissettiğiniz andan itibaren de havlu kenarları yaparak örgü sektörüne giriş yapabilirsiniz. 

Farklı İğne Oyası Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.