Kolay Hobiler

Huzur Veren Örgü Yelek Modeli Yapımı Kol ve Yaka Kesimi

14 Mart 2019
Huzur Veren Örgü Yelek Modeli Yapımı Kol ve Yaka Kesimi

Huzur veren örgü yelek modeli yapımı kol ve yaka kesimi ile beraber anlatılmıştır. Yeleğin yapılışı baştan sona kadar gösterilmiştir.

Huzur Veren Yelek Modeli

Sevda’nın örgü evi tarafından paylaşılan ve çok beğenilen bir örgü yeleğin nasıl yapıldığı, yaka ve kol kesiminin nasıl kesildiği ile birlikte huzur veren motiflerinin yapım aşamalarını bu yazı sayesinde öğrenmiş olacaksınız. Yazlık, kışlık örgülerde kullanılabilen yetişkin ve çocuklara örgüler örülebilen bu model ile şallar da yapabilirsiniz. Huzur veren örgü modeli yapanlara gerçekten huzur veriyor. Zevkli bir örgü yapma şamaları bulunuyor. Yüzbinlerce kadının izlediği ve bir çoğunun beğenmiş olduğu bu örgü modelini bir kaç dakika içerisinde sizler de öğrenebilirsiniz. Yeter ki içinizde örgü örme hevesi bulunsun gerisi kendiliğinden gelecek.

Huzur veren örgü modeli ile yeleğin nasıl yapıldığını aşağıdaki iki tane videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz. İlk videoda motiflerin nasıl örüldüğü anlatılıyor, ikinci video da ise yaka ve kol kesimine yer verilmiştir.

Huzur Veren Örgü Yelek Modeli Yapımı

Huzur Veren Yelek Yaka ve Kol Kesimi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ayşe dedi ki:

    Bu örgü yelek modelini ben çok beğendim.