Kolay Hobiler

İğne Oyası Firkete İle Çiçek Modeli Anlatımlı Yapılışı

2 Ekim 2019
İğne Oyası Firkete İle Çiçek Modeli Anlatımlı Yapılışı

İğne oyası tekniği ile firkete kullanılarak yapılan harika çiçek oyası modeli. Sizinde çok beğeneceğinizi düşündüğümüz bir model.

En Beğenilen İğne Oyası Modelleri

Geleneksel örgü dendiğinde akla ilk önce iğne oyası modelleri gelir. Diğer örgü teknikleri ile kıyaslandığında iğne oyalarının oldukça köklü bir geçmişi vardır. Özellikle yemeni ve yazma kenarları, iğne oyası ile bambaşka bir havaya bürünür.  Nesilden nesile aktarılan iğne oyası modelleri her daim çeyizlerin de vazgeçilmezi durumundadır. Hem şık olan hem de aynı zamanda kullanışlı olan iğne oyaları her idam hanımların severek kullandıkları yemenilerin ortaya çıkmasını sağlar.

İğne Oyası Firkete İle Çiçek Oyası Yapılışı

Sezonun En Trend Yemeni Modelleri

Siz de kullanacağınız yemeni modellerini iğne oyaları ile süsleyerek farklı bir görünüme sahip olabilirsiniz. İğne oyası uğraştırıcı olsa da oldukça gösterişlidir. Dilediğiniz her kumaşa iğne oyası modeli hazırlayarak kullanabilirsiniz.  Birbirinden farklı modele sahip olan iğne oyaları her daim her ortamda kullanılabilir. Yıkanması ve ütülenmesi oldukça kolay olan bu oyalar hem kullanım için hem de hediyelik için oldukça iyi bir seçenektir. Herkesin öncelik verdiği en beğenilen iğne oyaları modellerini tercih ederek siz de kendi yemenilerinizi hazırlayabilirsiniz.

En Yeni İğne Oyası Modelleri

İğne oyaları hiçbir dönemde önemini yitirmez. Her daim iğne oyaları hanımların en beğendiği ve tercih ettikleri modelleri oluşturur. Kendiniz için seçtiğiniz iğne oyası modellerini örmeye başlayarak boş vakitlerinizi değerlendirebilirsiniz. Her biri bir sanat olan iğne oyalarını siz de kendi elleriniz ile hazırlayabilir ve sevdiklerinize armağan edebilirsiniz. 

İğne Oyası Firkete İle Çiçek Oyası Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.