Kolay Hobiler

İğne Oyası İkiz Yelpaze Modeli Görenleri Hayran Bırakıyor

3 Ekim 2019
İğne Oyası İkiz Yelpaze Modeli Görenleri Hayran Bırakıyor

Görenleri kendine hayran bırakan iğne oyası ile yapılan ikiz yelpaze modeli görenleri kendine hayran bırakmayı başarıyor.

İğne oyaları en çok yazma kenarlarını süslemek için yapılır. Büyüklerimizde gördüğümüz yazma modelleri geçmişte yapılan en değerli işler arasındadır. Herkes evinde böyle değerli bir hatıra taşımak ister. Siz de böyle bir şey yapmak isterseniz sevdiklerinize her zaman saklayacakları bir hediye hazırlamış olursunuz. Üstelik hediyeniz emek verilip elle işlendiği için çok kıymetli ve özel bir hediye olacaktır. İğne oyası işlemeye yatkınlığınız varsa internetten örnek çıkarıp özgün işler üretebilirsiniz. Elinize daha önce hiç iğne almadıysanız da kolay anlatımlı internet siteleri size yardımcı olacaktır.

İkiz Yelpaze İğne Oyası Modeli Yapılışı

İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Yazma oyaları konusunda çok fazla çeşit vardır. Dilerseniz evinizden çıkmadan internetten bu modellere bir göz atabilirsiniz. Seçtiğiniz modelleri hem yazma kenarlarında, hem kıyafetlerinizde hem de aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Herhangi bir bluza iğne işleri ile bir katkıda bulunursanız çok daha şık ve göz alıcı bir kıyafetiniz olabilir. Üstelik iğne oyaları yazma kenarlarında da çok şık görünür. Böyle bir yatkınlığınız varsa hiç durmayın ve bu şansı değerlendirin. Evinizde böyle bir şeyle ilgilenmek hem boş zamanlarınız için iyi bir değerlendirme fırsatı sunar hem de sizi gündelik hayatın stresinden kurtarabilir. Üstelik bu yolla evinizin geçimine katkıda da bulunabilirsiniz. Çünkü bunları satın almak isteyen kişiler de olacaktır. Ayrıca yaptığınız işleri sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Böylece sizin hediyeleriniz çok özel ve benzersiz olur. 

İkiz Yelpaze İğne Oyası Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.