Kolay Hobiler

İğne Oyası Lâvanta Çiçeği Anlatımı Harika Bir Model

3 Ekim 2019
İğne Oyası Lâvanta Çiçeği Anlatımı Harika Bir Model

İğne oyası ile lavanta çiçeği modelinin anlatımına buradan ulaşabilirsiniz. Yazmalarınızın kenarına bu oya modeli çok uyumlu olacak.

Zarif Duran İğne Oyası Modelleri  

Zarif duran iğne oyası modelleri her yerde kullanılan en değerli eşyalar arasın yer alır. Görüntü açısından oldukça şık ve gösterişli durduğu için kadınlar tarafından en vazgeçilmezi olan ürünlerin başında gelir. Geçmişten günümüze kadar gelmiş olan ve evlerin büyük bir bölümünde hala karşıma çıkan göz nuru işlerdir. Yapımı diğer oya çeşitlerine göre zor olsa da yapıldığı takdirde şahane ürünler elde etmek mümkündür. Bir iğne ve çeşitli iplerle örerek muhteşem eşyalar elde edilir. Özellikle de evlenecek olan genç kızların çeyiz sandıklarında mutlaka bulunması gereken ürünlerdir. Her kadının kendi hayal gücünüzü kullanarak yaptığı bu oya çeşidi evlerde boş zamanlarını değerlendirmek amacıyla da yapılır.   

İğne Oyası Lâvanta Çiçeği Yapılışı

Emekle Yapılan İğne Oyaları  

Büyük bir emekle ve özveriyle yapılan iğne oyaları günümüzde birçok farkı alanda kullanılmaya devam etmektedir. Kadınların tercih ettikleri modeller arasında yazma kenarları, yatak örtüsü modelleri, vitrin örtüsü modelleri gibi birbirinden şık ürünler yer alır. Kullanılan her türlü yere şıklık ve modern bir görüntü veren el emeği işler, takı yapımında da oldukça da ilgi görür. Tatil beldelerin de tatilcilerin büyük bir ilgisini görür ve satışa sunulur. Göz nuru işler arasında ilk sıralarda yer alarak kullanılır. Birçok bayan bu becerilerini geliştirerek  satışa sunarak kazanç elde etmektedir. Hediye etmek için de tercih edebilir ürünlerdir.

İğne Oyası Lâvanta Çiçeği Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.