Kolay Hobiler

İki Arkadaş Tığ İşi Başörtüsü Oya Modeli Detaylı Anlatımlı Yapılışı

27 Ağustos 2019
İki Arkadaş Tığ İşi Başörtüsü Oya Modeli Detaylı Anlatımlı Yapılışı

İki arkadaş tığ işi oya modeli ile baş örtülerinizi süsleyebilirsiniz. Artık başörtüleriniz bu oya modeli ile daha çekici görünecek.

Tığ işi modelleri, son dönemlerde oldukça farklı desenlerden oluşmaktadır. ilgi çekici tığ oyaları sizler için sitemiz üzerinde her gün güncellenerek yayınlanmaktadır. Yepyeni tığ işi havlu kenarları ile sizler de görülmemiş oyaları hazırlayabilirsiniz. Havlu modelleri üzerinde yer alan tığ işi desenler ve tığ işi motifleri, siz özel takipçilerimiz için özenle seçilerek sayfamızda paylaşılmaktadır. Tığ işi oya yapılışı hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz adına merak ettiğiniz motiflerin yapılışı aşama aşama anlatılmaktadır. Siz öğrenmek istediğiniz tığ işi modeli yapımı için aşamaları tek tek yerine getirerek istediğiniz tığ işini ortaya çıkartabilirsiniz. Oya anlatımı herkesin anlayacağı şekilde olabildiğince basit olarak sitemiz üzerinde yer almaktadır.

İki Arkadaş Tığ İşi Oya Modeli


Motifin sorunsuz bir şekilde ortaya çıkabilmesi adına eksiksiz bir anlatım gerçekleştirilmektedir. yepyeni tığ işi oya modelleri ile sizler de sitemizdeki birbirinden güzel havluları oluşturabilir ve severek kullanabilirsiniz.
Yazma oyaları, son dönemlerde sıklıkla tığ işi yöntemlerle yapılmaktadır.
En yeni yazma oyaları, itinayla seçilerek sitemiz aracılığıyla ortaya çıkartılmaktadır. Sahip olduğunuz yazma modelinin içerisinde yer alan desene benzer tığ oyalarını tercih ederek sizler de çok kullanışlı ve güzel bir yazmanın oluşmasını sağlayabilirsiniz. En çok tercih edilen tığ işi yazma oyaları sadece ve sadece sitemiz üzerinde bulunmaktadır. Sizlerde takip ederek başka yerde görmediğiniz birçok modeli kolayca hayata geçirebilirsiniz

İki Arkadaş Tığ İşi Oya Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.