Kolay Hobiler

İki Dağ Arasında Beyaz Kardelenler Tığ İşi Oya Yapımı

22 Mayıs 2019
İki Dağ Arasında Beyaz Kardelenler Tığ İşi Oya Yapımı

İki dağ arasında bulunan beyaz kardelenler motifleri tığ işi ile yapılan yazmalarda süper duruyor. Bu şık oyayı dakikalar içerisinde sende öğren!

Genç kızların çeyizlerinde muhakkak bulunan tığ işi oyalar geçmişten beri var olan en güzel el işidir. En çok yazma kenarlarını süsleyen bu oyalar tığ işinde kendine güvenen hamarat hanımları bekliyor. Bu videomuzda yazma kenarlarını süsleyecek yazma oyalarını anlatacağız. En güzel oya çeşitleri olan tığ oyaları yazma kenarlarını daha şık göstermektedir. Çeyiz için yaptığınız bir yazma oyası yıllarca kullanabileceğiniz bir model olacaktır. 

POPÜLER MODELLER

Tığ oyaları yazma kenarlarına zarif bir dokunuş ekliyor. Umuyoruz ki hanımlar, sizler de zorlanmadan bu oya modelini bitirebilir ve güzel günlerde kullanabilirsiniz. Kendi zevkinize göre istediğiniz gibi hazırlayacağınız yazma oyasında kullanacağınız renkleri seçebilirsiniz. Küçük ve büyük motifler yazma modelinde hoş durmaktadır. Tabii ki tercih yine de size aittir. Kendi zevkinizi yazma kenarlarına işlemenin tam vakti. 

Beyaz kardelenler tığ oyası

Keyifli, eğlenceli ve harika bir tığ işi diliyoruz. Görenlerin hayran kalacağına emin olabilirsiniz. Zarif bir yazma modeline sahip olmak isteyen hanımların bu videoya kesinlikle göz atmasını öneriyorum. Şimdiden emeğinize ve el işinize sağlık. Ayrıca örmeye yeni başlayanları da unutmuş değiliz. Siz değerli hanımlar için de kolay tülbent oyalarını unutmadık ve kolay modelleri sizin için anlatacağız. Şimdiden iyi seyirler. İyi günlerde kullanın. 

Beyaz Kardelenler Tığ Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.