Kolay Hobiler

İki İlmekli Çok Kolay Cimcime Örgü Yelek ve Şal Modeli

13 Mayıs 2019
İki İlmekli Çok Kolay Cimcime Örgü Yelek ve Şal Modeli

2 ilmek ve 2 sıradan oluşan, bu örneği merserize bir ip ile yazlık bayan yeleği ve bayan süveteri, kışlıkta atkı, bere ve bebek yeleklerinde olmak üzere sayısız bir çok örgü çeşitli kullanabililirsiniz.

Cimcime örgü modeli ismini muhtemelen ilk defa duydunuz. İki ilmek ve iki sıradan oluşan cimcime örgü modeli yelekler, hırkalar, bebek örgüleri gibi her türlü örgüde kullanılabilir. Çok kolay olan bu örgü modelini siz de mutlaka denemelisiniz. Yazlık yelek ve şal yaparak soğuk geçen akşamlarda üstünüze alacağınız bir yeleğiniz ve şalınızı kendiniz yapmış olursunuz. Farklı bir örgü tekniği olan bu model delikli olduğu için sizi terletmeyecek ve rahatlıkla üstünüze alabileceğiniz örgüler örebileceksiniz.

İki renkli cimcime örgü modeli

Şişle yapılan bir çok örgü modeli yeleklerde kullanılıyor. Bu modellerden bazılarını yelek modelleri kategorisinde paylaşmıştık. Zevkinize uygun bir modeli mutlaka bulabileceğiniz kategorideki tüm örgüler anlatımlıdır. Acemi olsanız bile gördüğünüz örgülerin videosuyla nasıl yapıldığını öğrenebileceksiniz. Şimdi gönül hanıma ait olan bir video ile cimcime örgü tekniğini hemen öğrenmeye var mısınız?

Cimcime Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.