Kolay Hobiler

İki Renkli Düz Yollar Kadın ve Çocuk Örgü Modeli Yapımı

21 Eylül 2019
İki Renkli Düz Yollar Kadın ve Çocuk Örgü Modeli Yapımı

Bakalım bu şahane ve çok kolay olan örgü modelini beğenicek misiniz. İki renkli düz yollar örgü modeli hem kadınlar hemde çocuklar içindir.

Sonbaharın gelmesiyle kışlık örgüler yapma hazırlığı başlamıştır. Neredeyse tüm hanımların severek yaptığı örgüler herkes için keyifli bir uğraştır. Yapımının çok maliyetli olmayışı ve hem kolay hem zor modellerinin olması herkes de örgü yapma isteği uyandırır. Hanımların el işi sanatları arasında en çok yapmayı tercih ettikleri örgüdür. Kolay olması maliyetinin çok az olması ve herkesi kendi zevkine göre ortaya bir ürün çıkarabiliyor olması hanımların örgü örmeye yönelten diğer sebepler arasındadır. Örgü ile yapılan ürünlerin içerisinde hanımların el emeklerini, sevgilerini ihtiva etmesi sebebiyle her devirde her zaman sevilmiş ve beğeni ile karşılanmıştır.

Örgü ile Yapılabilecekler

Aklınıza gelebilecek her şeyi örgü modelleri ile yapmak mümkündür. Önceleri daha hırka, kazak, atkı, şapka, lif, patik gibi ürünlerde kullanılan örgü işleri günümüzde daha farklı alanlarda da kullanılmaya başlanmıştır. Ev tekstilinden kıyafet süslemeye, kolye toka küpe gibi çeşitli aksesuarlardan bebek battaniyelerine kadar örgü işleri sanatının izlerini görebiliriz. Kışlık örgüler, yelekler, bebek kıyafetleri, bebek battaniyeleri gibi birçok ürünü yapabilmemizi sağlar.

İki Renkli Düz Yollar Örgü Modeli

Doğal Örgüler

Birçok çeşidi olan örgü iplerinin kaliteli olanları ve bu işin önce gelen markalarına ait iplerde kimyasallık en alt seviyelerdedir. Bu nedenle bebek kıyafetlerinde ve bebek battaniyeleri yapımında gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir. Çocuklarını düşünen Anneler ve anne adayları bebek battaniyelerinden bebekleri kullanabileceği patikler lifler etekler çeşitli kıyafetler gibi hemen hemen her şeyi kendileri gönül rahatlığı ile yapabilirler.

İki Renkli Düz Yollar Örgü Modeli Yapılışı

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.