Kolay Hobiler

İki Renkli Haraoşalı Örgü Modeli İle Kıyafetlere Renk Katın

11 Haziran 2019
İki Renkli Haraoşalı Örgü Modeli İle Kıyafetlere Renk Katın

İki renkli haroşalı örgü modeli iki şişle örülen kolay bir örgü modelidir. Bu model ile yeleklere, şallara, hırkalara ve bebek örgülerine renk katabilirsiniz.

Örgü örmek insana büyük keyif verir. Sizde bu keyiften faydalanmak istiyorsanız kısa sürede örgü örmeyi öğrenmelisiniz. Örgü örmeyi öğrenmek için anlatmalı örgüler kitabı alarak oradan örgü hakkında tüm detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. O kitapta size yapmanız gereken her şey adım adım anlatılıyor. Öncelikle elinizin hangi örgü aracına yatkın olduğunu bilmeniz gerekir. Şiş ya da tığ ile örgü örebilirsiniz. Yeni başlayanlar genelde tığla daha iyi başarabildiklerini söylüyor fakat bu kişiden kişiye göre değişiyor. 

Örgü örmenin önü çok açıktır. Örgü örerek çok değişik ürünler yapabilirsiniz. Lif, şal modelleri, yelek, patik, eldiven, bluz ve hırka, atkı, şapka, ev aksesuarları ve tülbent oyası gibi çeşitli ürünleri örebilirsiniz. Örmüş olduğunuz örgü modellerini isterseniz satabilir, isterseniz birine hediye edebilir veya kendiniz kullanabilirsiniz. 

İki Renkli Haraoşalı Örgü Modeli

Örgü işinden para kazanan binlerce ev hanımı mevcuttur. Evde boş vakitlerini örgü örmek ile değerlendiren bayanlar internetten örgü modellerinizi yayınlayabilir veya tanıdık kişilere Satabilirsiniz. Örgü işinden çok iyi para kazanan bayanlar vardır. Sizde bu bayanlardan olmak istiyorsanız bir an önce örgü örmeyi öğrenin. 

Bu ürünleri rahatlıkla görebilir ve uzun zaman kullanabilirsiniz. İnsanlar el yapımı ürünleri sevdiği için örgü örmek size çok şey kazandırır. El emeğinizi geliştirerek aynı zamanda para kazanabilirsiniz. Sizler de sıfırdan başlayarak örgü örmeyi öğrenmek istiyorsanız anlatımlı örgüler tariflerini izleyerek de yola devam edebilirsiniz.

İki Renkli Haraoşalı Örgü Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.