Kolay Hobiler

İki Renkli Kabartmalı Ajurlu Örgü Yelek ve Şal Modeli

21 Mayıs 2019
İki Renkli Kabartmalı Ajurlu Örgü Yelek ve Şal Modeli

İki renkli kabartmalı ve ajurlu örgü modelini bayan yelek ve bebek yelek ve daha birçok yerde kullanabilirsiniz. Sizde yapımını buradan öğrenebilirsiniz.

Yeni bir örgü modeli, yeni bir videolu anlatım. Siz örgücü kadınlar bu paylaşımı kesinlikle çok beğeneceksiniz. Rengini kendinizin seçebileceği, zincirlerinin gevşekliğine kendiniz karar verebileceğiniz bu şiş işi örgü hem Türk geleneklerine çok uygun olacak hem de modern ve alafranga tarzınıza uyacak. İster şal modelleri örersiniz ister yelek modelleri. Karar size kalmış… 

Daha önce hiç görmediğinizi düşündüğümüz bu model için hazır mısınız? Çok amaçlı olan bu deseni bebek örgülerinde ve battaniyelerde de tercih edebilirsiniz. Yepyeni bu örgü modelini izleyebileceğiniz anlatımlı örgü videomuzla sayısız ürünler elde edebilirsiniz. Şimdiden kıskanılmaya hazır olun. Çevrenizdekilerin imrenerek bakacağı örgülerinizi görücüye çıkarmaya hazır olun. Taliplileri çok olacaktır, bundan eminiz. 

İki renkli kabartmalı ajurlu örgü modeli

Mutlaka ama mutlaka göz atmanız gerektiğini düşündüğümüz videomuz sayesinde çok kısa zamanda bir bere veya bir boyunluk sahibi olabilirsiniz. Kendi kullanımınız, sevdiklerinizin kullanımı için ya da belkide ev ekonominize katkı için… Biz videomuzda bu desen ile bir bere öreceğiz ama siz buna bağlı kalmak zorunda değilsiniz elbette. Gönlünüz ne isterse ya da neye ihtiyaç duyuyorsanız bu deseni o ürüne uygulayın. Hayal gücünüzü sonuna kadar kullanın ve hayallerinize ulaşmak için ilk büyük adımı atın. Kolayhobiler.com olarak tüm sorularınızda ve zorluklarınızda yanınızdayız. 

İki Renkli Kabartmalı Ajurlu Örgü Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.