Kolay Hobiler

İki Renkli Kare Desenli Örgü Yelek Modeli Yapımı

31 Ocak 2019
İki Renkli Kare Desenli Örgü Yelek Modeli Yapımı

İki renkli ve kare desenli motifleriyle yelek gibi bir çok örgü yapımında kullanılan modeli kısa bir video ile sizler için paylaşıyoruz.

İki renkli örgüler her zaman diğer örgülere oranla daha çok beğenilmiştir. Kadınların iki renkli örgülere ilgisi her zaman daha fazla olmuştur. Bugunki anlatımlı örgülere yeni bir yenisini daha ekliyoruz. İki renkli kare desenli örgü modeli yelek gibi bir çok örgülerde kullanılabilen modeldir. Tüm bebek örgülerinde kullanılabilir. Örneğin yelekten tutunda atkı ve bereye kadar her şey örülebilir. Yayınlamış olduğumuz örgü modelinde beyaz be kırmızı tonunda bir renk kullanılmıştır. Bu örgü modeline tüm renkler uyumlu olur. Rengarenk ipliklerle örülen yelekler, hırkalar, patikler ve bereler yapılabilir.

İki Renkli Kare Desenli Örgü Yelek Modeli

Şimdiye kadar yayınladığımız bir çok anlatımlı örgüye yelek modelleri kategorisinden oluşabilirsiniz. Aşağıda yayınladığımız örgü modeli ise bu örgülerden birisidir. Anlatım 17 dakikalık bir video ile gösterilmiştir. Sizde kare desenlerinin nasıl yapıldığını ve iki rengin nasıl kullanıldığı gösterilmiştir. Gelin bu kısa video ile mükemmel bir örgü modelini öğrenin.

İki Renkli Kare Desenli Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.