Kolay Hobiler

İki Renkli Örgü Bebek Yelekleri ve Şal Motifleri Yapımı

22 Ocak 2019
İki Renkli Örgü Bebek Yelekleri ve Şal Motifleri Yapımı

Bebek yelekleri için iki farklı renk ile yapılan yelek motifleri. Yapacağınız bebek örgülerine iki renkli model çok yakışacak.

Yayınlamış olduğumuz tüm iki renkli örgüler çok beğenildi. Kadınlar iki renkli örgüleri tek renk örgülere göre daha çok seviyor. İki renkli örgülerin kullanım yeri oldukça fazladır. Bunlardan bir kaçı bebek örgüleri, şallar, atkı bereleri, bayan yelekleri ve patiklerdir. Bu saydıklarımızın hepsinde iki renkli örgü kullanılabilir. Yayınladığımız anlatımlı örgü videosunda kullanılan renkler sarı ve kırmızıdır. Bu renkleri kendi zevkinize göre seçtikten sonra eğer bu örgü modelini beğendiyseniz videoyu izleyip örmeye başlayabilirsiniz. Buradaki kural videoda motiflerin nasıl yapıldığını öğrenmek. Motifleri öğrendikten sonra örgüye uygulama en kolay iş.

İki Renkli Yelek Örgü Modeli

En çok bebek yelekleri anlatımları isteniyor. Hal böyle olunca da genellikle bebeklere yönelik örgüler paylaşılıyor. Minikler için hırkalar, yelekler, patikler örme vakti geldi ve geçiyor bile. Soğuk günlerde evinizde oturarak miniklere örgü örmeye ne dersiniz? Üstelik kendi yaptığınız kıyafetler çocuklarınıza daha çok yakışacak. O halde hadi örmeye başlayalım…

İki Renkli Örgü Yelek Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.