Kolay Hobiler

İki Renkli Yıldız Topları Örgü Modeli Yapımı

10 Ocak 2020
İki Renkli Yıldız Topları Örgü Modeli Yapımı

Bayan ve bebek yelekleri için iki renkten oluşan yıldız topları örgü modeli ile karşınızdayız. Gelin bu şık modeli öğrenin.

Bugün sizlere gördüğünüz iki renkli örülen yıldız topları modelinin nasıl yapıldığını anlatacağız. Model çok güzel ve şirin bir modeldir. Özellikle bebek örgülerinize çok yakışacak. Yapımı da çok ama çok kolay. Şişe ilmekleri atıp bir kaç sıra haroşa örülür. Sonrasında ise model kurmaya başlanır. Örgünün ön tarafında diğer renk ip bağlanır. Genelde arka tarafta bağlanır fakat bu modelde ön taraftan bağlanarak başlanıyor. Örgünün ön tarafından ilmekler düz olarak örülüyor. Modelin yapımında resimde yeşil ve pembe örgü ipleri kullanılmıştır. Anlatım videosunda kullanılan ipler ise kırmızı ve beyazdır. Siz beğendiğiniz renkteki ipleri tuhafiyeden alarak başlayabilirsiniz.

Canselin Örgü Dünyası tarafından anlatımı yapılan iki renkli örgü dünyası modelinde yıldız topları motifleri kullanılmıştır. Nerede ip değiştirileceği ve motifler için atılacak ilmek sayılarıyla model kurulumu aşağıdaki videodadır.

İki Renkli Yıldız Topları Örgü Modeli Yapılışı

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.