Kolay Hobiler

İki Şiş ile Arı Petekleri Bebek ve Kadın Örgü Modeli

7 Temmuz 2019
İki Şiş ile Arı Petekleri Bebek ve Kadın Örgü Modeli

Bebek ve kadın örgülerinde kullanılan, yapılışı merak edilen iki şiş ile arı petekleri örgü modeli. Bu model örgülerinize çok yakışacak.

Örgü örmek ve birbirinden güzel modeller arasından tercih yaparak aynısını örmeye çalışmak bayanların en büyük hobilerinden birisidir. Hem sor modeller arasından hem kolay modeller arasından beğenilen modeller tercih edilir ve birbirinden güzel modeller ortaya çıkarılır. Hem günlük hayat için tercih edilen bu örgü modeller aynı zamanda özel zamanlarda da kullanmanın yani sıra hediyelik olarak da oldukça iyi bir seçenektir.  Birçok kategori içinden oldukça fazla model tercih edilerek birbirinden sık modeller ortaya çıkarılır. En çok tercih edilen orgu modelleri kategorisinde zirvede şal modelleri yer alır. Oldukça fazla kullanım alanı bulunan şal modelleri hem günlük kullanım için hem özel geceler için vazgeçilmez bir aksesuardır. 

Arı petekleri örgü modeli

En Şık Modeller İle Modası Geçmeyecek Şal Modelleri 

En ilgi çekici örgü aksesuar her daim şal modelleridir. Örgüler arasında popülerliği asla geçmez. Örmesi oldukça zordur ancak bitirildiği zaman ortaya şahane bir sonuç çıkar. Özellikle her gelinin çeyizinde mutlaka bir şal modeli vardır. Düğünlerinde gelinlik üzerine kullanmaları için örülen birçok farklı şal modeli bulunur. El emeği göz nuru ürünler her dönem modasını korur ve nesilden nesile aktarılacak en değerli hatıralardır. İnternette yer alan birbirinden farklı modeller ile oldukça ilgi çekici ve modası geçmeyen birbirinden güzel sal modelleri örülebilir. Eli becerikli bayanların vazgeçilmezleri arasında her daim şal örgü modelleri yer almaktadır. 

Arı Petekleri Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.