Kolay Hobiler

İki Şiş ile Yapılan 3 Ters 3 Büz Örgü Modeli Yapımı

25 Ocak 2020
İki Şiş ile Yapılan 3 Ters 3 Büz Örgü Modeli Yapımı

Kadın yeleği, bebek örgülerinde en sık rastlanan ve iki şiş ile yapılan 3 ters 3 büz örgü modeli. Çok sevilen modeli sende hemen öğren!

Evde oturan ya da akşam saatlerini daha faydalı işlerle geçirmek isteyen kişiler için örgü tarzında el işleri oldukça rahatlatıcı aktivitelerdir. Bu aktiviteler ile ilgilenmek hem beden hem de zihin yorgunluğunu alıyor. Eğlenceli zaman geçirmek adına da son derece önemlidir. Örgü modelleri arasında yapılabilecek en basit ürünler atkılardır. Kış mevsimi için bir ters bir düz ilmek metodu ile rengârenk atkılar örebilirsiniz. Ancak bu atkı modelinde en basit modeldir. Çok daha farklı modeller olduğunu da örgü örmeye başladığınızda sizler de göreceksiniz. Örmek kadınlar için her zaman yapılabilecek bir iştir. Dışarıya örgü örebilirsiniz, kendi çocuklarınıza ve kendinize de istediğiniz modeli çıkarabilirsiniz. Ancak bunun için anlatımlı örgüler ile işe başlamanız gerekiyor. 

3 Ters 3 Büz Örgü Modeli

Örgü örmek için artık insanlardan yardım istemenize gerek kalmıyor. Anlatımlı örgü tarifleri sayesinde her türlü örgüyü yapabilmek hayal olmaktan çıkıyor. Yazlık örgüler, kışlık örgüler ve bebek örgüleri son derece ilgi çeken örgü kategorileridir. Bebek örgülerinde model seçenekleri muazzamdır. Hemen her türlü bebeğe uygun olacak şekilde bir model bulabilirsiniz. Yeni doğan bebekler için minik modeller yapabilirsiniz. Yakadan başlama hırka ve yelekler de bebekler için son derece ideal modellerdir. Bu hırka ve yeleklere cep nasıl işlenir, düğme iliği nasıl açılır ve düğmelerin yerin nasıl belirlenir gibi detaylar da yine anlatımlı örgüler içerisinde yer alıyor. 

3 Ters 3 Büz Örgü Modeli

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.