Kolay Hobiler

İki Şişle Çok Kolay Örgü Modeli Yelek, Bluz ve Şallar İçin

27 Nisan 2019
İki Şişle Çok Kolay Örgü Modeli Yelek, Bluz ve Şallar İçin

İki şişle yapılan yelek, bluz, hırka ve şallar için harika bir örgü modeli. Yazlık kışlık örgüleri bu modelin şık motifleri ile süslemek ister misiniz?

Örgüden pek anlamayanlar bile artık örgü örmeyi rahatlıkla öğrenebiliyorlar. Bunun nedeni ise artık bir çok örgünün anlatımına ulaşmak saniyeleri alıyor. İnternete girip istediği örgü modelinin anlatımını aratan kadınlar aramış olduklarına anında ulaşabiliyorlar. İki şişle yapılan örgü modelleri de en çok arananlar listesinde yer alıyor. Kadınlar yelek, bluz ve şal örmek için şiş işi örgü motifleri arıyorlar. Şimdi paylaşacağımız örgü modeli de iki şişle örülen çok kolay bir modeldir.

İki şişle örgü modeli

Şimdi paylaşacağımız model kadınlar tarafından ; Örgüden pek anlamam ama siz anlatınca kolay geliyor, çok güzel anlatıyorsunuz, teşekkürler diye yorumlanıyor. Yani buradan anlamanız gereken şey örgü örmeyi bilmeyenler bile modellerin nasıl yapıldığını kolaylıkla anlayabiliyor.

Şal, hırka ve bluz örme gibi bir niyetiniz varsa birde bu modeli tercih etmenizi öneririz. Modeli öğrenmek için hemen aşağıdaki videoyu başlat.

İki Şişle Çok Kolay Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.