Kolay Hobiler

İkiz Burgular Hafif Kolay Örgü Yelek ve Şal Modeli Yapımı

15 Mayıs 2019
İkiz Burgular Hafif Kolay Örgü Yelek ve Şal Modeli Yapımı

Bebek ve yetişkin örgülerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz ikiz burgular örgü modelinin yapılışını hazırladık. Kolay ve hafif olan modeli hemen öğren!

Kış mevsimine hazırlık erkenden yapılmalıdır. Havaların şu an güzel olması sizi yanıltmasın. Göz açıp kapayıncaya kadar kış ayları gelecektir. Hazırlıklara başlamalı… Şal modelleri ve yelek modelleri ile ilk adımı atalım. Boynumuzu, sırtımızı sıcacık tutacak, sıcacık tutarkende hem şık hem de tarz gözükmemizi sağlayacak modeller… 

İster tek renk, ister çift renk ya da rengarenk. İster düz, ister motifli ya da farklı farklı motifler… Tarzınızı belirleyin ve işe koyulun. Yok ben bebek örgüleri yapmak istiyorum ya da çocuğumun çeyizi için battaniye örmek istiyorum diyorsanız; seçim sizin. Şiş işi örgülerle evinizi baştan aşağıya el yapımı ürünlerle donatabilirsiniz. Kolayhobiler ailesi olarak bunu yapmanızda size yardımı olmak istiyoruz. Size eşlik etmemize izin verir misiniz?

İkiz burgular örgü modeli

Geleneklerimizin en önemli detaylarındandır örgüler. Örgü modelleri ise çeşit çeşit bulunmaktadır. En beğenilen baklava dilimi modelinden çiçek motiflerine ve dairesel şekillere kadar en zarif ürünleri elde edin… Anlatımlı örgüler içeren videomuz ile de size destek olalım. İçinizdeki yaratıcılığı, elinizden gelen becerileri örgülere dökün. Ailenize, sevdiklerinize hiç unutulmayacak anılar bırakın. El örgüsü güzellikleri ile en sevdiklerinize en heyecan verici hediyeler verin ve sürprizler yapın. 

İkiz Burgular Örgü Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.