Kolay Hobiler

İlgi Gören Kalpli Haroşalı Örgü Bayan Patik Modeli Yapılışı

22 Eylül 2019
İlgi Gören Kalpli Haroşalı Örgü Bayan Patik Modeli Yapılışı

Çok ilgi gören ve kadınların çok yaptıkları kalpli haroşalı örgü bayan patik modelinin yapılışı burada yer alıyor.

Masrafsız Örgüler

Örgüler her mevsimin vazgeçilmezleri arasındadır. Günümüzde artan maliyetler kıyafetlere de yansımış oldukça pahalı hale gelmişlerdir. Özelliklede bebek kıyafetlerinin dudak uçuklatacak kadar pahalı olması birçok bayanın örgüye yönelmesine neden olmuştur. Örgülerin daha doğal olması yine taze anneleri bebek örgüleri kullanmasının başlıca sebebidir. Bebeklerin çok hızlı büyüyor olması sürekli yeni kıyafetlere olan ihtiyacı artırmaktadır. Hem maliyetleri düşürmek için hem de beklerimizi farklı farklı giydirmek için örgüler büyük bir kurtarıcı olmuştur.

Mevsimine Ayak Uydur

Yazın yazlık örgüler le hem şık görünebilir hem de hissedilen yaz sıcaklığını minimuma düşürebilirsiniz. Boş vaktinizi değerlendirmek için yelekler yapabilir kıyafetlerinizi kombinleyebilirsiniz.
Kışın yapacağınız kışlık örgüler de hem sizi sıcacık tutacak hem de yapılırken katılan sevgiyle içinizi ısıtacak. Yapılan battaniyeler yumuşak ve sıcak olması nedeniyle bebeklerin en sevdiği eşyası haline gelmiştir. Kış aylarında bebeklerimizi sıcacık tutmak için örgü battaniyelerden daha iyi bir alternatif olamaz.

Kalpli Haroşalı Örgü Bayan Patik Yapılışı


El Yapımı Sezonluk Örgüler

El yapımı çoraplar patikler atkılar şapkalar kış örgülerinin temel taşlarındandır ve her döneme damgasını vurmayı başarmıştır. Şıklığı kendine has duruşu ve modeliyle göz doldurmayı başaran kış aylarının en önemli parçaları haline gelmişlerdir. Anlatımlı örgüler sayesinde sizde birçok fikir edinebilir kendi zevk ve beğeninize göre yeni tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz. Videolu örgüler, anlatımlı dergiler bu konuda size yardımcı olabilir. Boş zamanınızı değerlendirmek için de çok iyi bir uğraşı seçeneğidir.

Kalpli Haroşalı Örgü Bayan Patik Yapılışı

ETİKETLER: , ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.