Kolay Hobiler

İlk Defa Göreceğiniz Çakıl Taşları Örgü Modeli Yapılışı

14 Haziran 2019
İlk Defa Göreceğiniz Çakıl Taşları Örgü Modeli Yapılışı

Bakalım bu şahane ve çok kolay olan çakıl taşları örgü modelini beğenicek misiniz. Her örgüde kullanabileceğiniz şık bir örgü modeli daha.

Örgü modelleri arasında bulunan en şık ürünler tığ ile örülür. Tığ yardımıyla dilediğiniz her şeyi örebilirsiniz. Yelek, patik, şapka, bluz, hırka, şal, fular ve daha birçok ürünü tığ ile örmek mümkündür. Yalnız, öreceğiniz ürüne kadar verdiğinizde tığ seçimini iyi belirlemeniz lazım. Kalın ürünler örecekseniz yüksek numaralı tığ, ince ürünler örecekseniz düşük numaralı tığ almalısınız. 

Anlatımlı örgüler kitabı ile hangi örgüyü nasıl örmeniz gerektiğini, kaç numara şiş kullanmanız gerektiğini, nasıl ip kullanmanız gerektiğini ve hangi modelde hangi desen kullanılması gerektiğini bu kitaptan öğrenebilirsiniz. Tığ ile yaptığınız örgüleri kullanabileceğiniz gibi satarak para da kazanabilirsiniz. Günümüzde birçok insan doğal ürünlere hasret kalır oldu. Dışarıda makine yapımı ürünlere nazaran birçok kişi özellikle bayanlar el değmesi örgüleri daha çok tercih ediyor. 

Çakıl Taşları Örgü Modeli

Sisler de size gelen talep doğrultusunda bebek örgüleri, seccade işçiliği, havlu ve nevresim tül dikimi, tülbent gibi ürünleri örerek sanal ortamda ya da elden satış yapabilirsiniz. Örgü örerken dikkat etmeniz gereken doğru ürüne doğru renk ve desen tercihi yapabilmektir. Renkler birbiriyle uyumlu olmalı ve motifler de ürünün üstünde şık görünmelidir. 

Kıyafetlere ya da aksesuarlara küçük çiçekli motifler örerek diyebilirsiniz. Hem çok ayrı bir hava katacak hem de el becerinizi yükseltecektir. Tığınızı elinize alın, örün ve ne kadar sakinleştiğinizi görebilirsiniz.

Çakıl Taşları Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.