Kolay Hobiler

İlk Defa Göreceğiniz Tığ İşi Üzüm Salkımları Yazma Oyası

5 Mayıs 2019
İlk Defa Göreceğiniz Tığ İşi Üzüm Salkımları Yazma Oyası

Bir çok kadının daha önce görmediği ve görenlerin de nasıl yapıldığını merak ettiği üzüm salkımları tığ işi yazma oyası anlatımıyla burada!

Evlenmek istiyor ve çeyizinizin kalabalık ve bir o kadar zengin gözükmesini mi istiyorsunuz? Yazmalar, havlular, masa örtüleri, namazlıklar, başörtüleri, mevlüt örtüleri derken bunlara işlenecek oyaların da güzelliği ile herkesin gözlerini mi kamaştırmak istiyorsunuz? Size bahsedeceğimiz bu model tam da aradığınız türden bir model.

Görenleri bin bir yerinden çatlatacak, modelin örneğini isteyenler çok olacaktır. Ayrıca günlük başörtü veya fularlarınızda, misafir oturmalarınız ve günlerde başınıza takacağınız başörtülerinde size gelen misafirlere sunacağınız havluların kenarlarında, namaz kılanlara çıkartacağınız namaz seccadelerinin etrafında ve nicelerinde bu modeli kullanabilirsiniz. 

Üzüm Salkımları Oyası

Yapımı bir o kadar zahmetsiz ve yaparken de keyifle işleyeceğiniz bu oya modelimiz bittiği zaman önce sizin gönlünüzü sonra görenlerin gönüllerini fethedecek. Dilerseniz bu oya modelini daha farklı motiflerle veya boncuklarla süsleyebilir onlara yepyeni bir görüntüde katabilirsiniz. Bu modelimiz çok gösterişli bir model olup, daima naifliğini koruyacaktır. Üstelik televizyon karşısında bile bakmadan yapabileceğiniz kadar kolay bir yapımı vardır. Bu sayede dilerseniz günlük mutfağınıza koyacağınız havluların kenarlarına da işleyebilirsiniz. 

Tığ İşi Üzüm Salkımları Yazma Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.