Kolay Hobiler

İlk Defa Görüp Bayılacağınız Küstüm Çiçekleri Tığ İşi Oya

23 Mayıs 2019
İlk Defa Görüp Bayılacağınız Küstüm Çiçekleri Tığ İşi Oya

İlk defa görüp bayılacağınız yazma kenarı için küstüm çiçekleri tığ işi oya modeli. Daha önce bilmediğiniz bir modelin daha anlatımına buradan ulaşabilirsiniz.

Örgü teknikleri içinde yapımı keyifli ve bir o kadar da kolay bir teknik olan tığ işi örgü modeli ile yine karşınızdayız. Tığ örgü modeli olarak sizin için son derece güzel ve alımlı bir model seçtik. Hayatının her alanında olduğu gibi örgü işinde de detaylara ve estetiğe önem verenler için bu modelimizi özel olarak seçtik. Bu modelimiz son derece etkili ve çarpıcı bir şekilde dikkat çekmektedir. Her zaman ön planda olmayı seven kişiler için bu modelimiz ideal bir tercih olacaktır. Tığ işi modeli olarak ayrıcalıklı bir model olan bu modelimizi yazma, havlu kenarı, fular gibi pek çok yerde kullanabilir ve zevkle buralara işleyebilirsiniz.

Küstüm çiçekleri tığ oyası

Göz nurunuzu etkili bir şekilde yansıtmak için bu modelimizi örmeye başlayabilirsiniz. Özellikle çeyizlik model arayışı içinde olanlar için mükemmel bir seçim olan tığ işi modelleri içinde özel ve ayrıcalıklı bir konuma sahip olan bu modelimizi yapmanın tam sırası. Bilindiği gibi çeyiz işleri daha detaylı ve özen isteyen işlerdir. Çeyiz olarak sunulan eşyalar sıradanlıktan uzak olması ve anlamlı ve etkileyici olması gerekir. Bu maksatla kızınızın ya da oğlunuzun çeyizine koyabileceğiniz ayrıcalıklı bir model olarak bu modelimiz ideal bir modeldir. Artık kız erkek demeden çeyiz yapıldığı için bu konuda cinsiyet fark etmemektedir. Bu amaçla tüm anneler modelimizi yapmaya başlayabilirler.

Küstüm Çiçekleri Tığ Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.