Kolay Hobiler

İlk Defa Ortaya Çıkan Kalıp Gibi İğne Oyası Modeli Yapımı

16 Ağustos 2019
İlk Defa Ortaya Çıkan Kalıp Gibi İğne Oyası Modeli Yapımı

İlk defa ortaya çıkan ve kalıp gibi görünen iğne oyası modeli yapılışı. Eğer hala bu oyayı yapmadıysanız hiç vakit kaybetmeyin!

Hala günümüzde de yapılmakta olan iğne oyaları evlerde kullanılan en değerli eşyalar arasındadır. Evde boş zamanlarını değerlendirmek için kadınların yaptıkları el işleri oldukça şık durduğu için her yerde karşımıza çıkmaktadır. Her kadının yapabileceği bir iş olup, aynı zamanda da kafa dağıtmak amacıyla da başlayabilirsiniz. Özellikle de çeyiz sandıkların da yer al el emeği işleri tercih edenlerin sayısı oldukça fazladır. Evlenecek genç kızlar için mutlaka yapılan işler arasında iğne oyası oya modelleri geliyor. Turizm alanlarında hizmet veren but çok mağazalarda sergilenmeye devam ediliyor. Çok zevkli bir iş olup kazanç elde etmekte mümkündür. Birçok kadın bu becerini kullanarak birbirinden güzel modeller ortaya koyarak satışa sunmakta ve alıcıda oldukça fazladır.   

İlk Defa Ortaya Çıkan İğne Oyası

İğne Oyası İle Farklı Modeller Üretin

Kadınların evde boş vakitlerinde en çok yapmayı tercih ettikleri tülbentlerdir. Kenarlarına birbirinden farklı modeller yaparak oldukça güzel bir görünüm sağlamaktadırlar. Sizlerde kendinize veya sevdiklerinize hediye etmek için oya örnekleri yaparak başlayabilir ve hediye edebilirsiniz. Havlu kenarları için mükemmel duran göz nuru işler sayesinde evinizin modern olmasını sağlamış olursunuz. Çocuklarınız için yastık kenarları yapabilir ve onları da boncuklarla, çiçek modeller ile süsleyerek kullanmalarını sağlamış olursunuz. Birbirinden farklı ve değişik örnekler bulup ve yaparak başlayabilirsiniz. Çok keyifli ve bir o kadar da zarif, hoş ürünler ortaya çıkartıp uzun yıllar kullanabilirsiniz. Her kadının yapabileceği harika bir iştir.

İlk Defa Ortaya Çıkan İğne Oyası Yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.