Kolay Hobiler

İlk Defa Yapılan Bayram Çiçekleri Tığ İşi Oya Modeli Yapımı

13 Ağustos 2019
İlk Defa Yapılan Bayram Çiçekleri Tığ İşi Oya Modeli Yapımı

İlk defa yapılan ve sizlerin de ilk defa karşılaşacağınız bayram çiçekleri tığ işi oya modeli videolu anlatımıyla bu yazıda yer alıyor.

Tığ işi örgüler evde kadınların boş zamanlarını değerlendirmek için yaptıkları el emeği işler arasında en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Her kadının yapabileceği birbirinden farklı oya modelleri çıkartıp Sizlerde kendinize en güzel eşyaları çıkararak uzun yıllar kullanabilirsiniz. Günde bir kaç saat ayırarak evinizde kullanmak için muhteşem işler çıkartabilirsiniz. Özellikle de çeyiz sandıkların bulunması gereken eşyalar arasındadır. Oldukça zevkli ve eğlenceli olup, aynı zamanda kendinizi geliştirerek satıp kazanç elde edebilirsiniz. İsterseniz de sadece kendi ev ihtiyaçlarınızı karşılamak için de yapabilirsiniz. Geçmişten günümüze kadar gelen göz nuru işler evlerin vazgeçilmezi ürünleri içinde, en çok tercih edilen modellerdir.   

Bayram Çiçekleri Tığ Oyası

Çeyizlerin Vazgeçilmezi Oya Modelleri

Her kadının tığ oyaları yaparak birbirinden şık tasarımlarımlar elde etmek mümkündür. Öğrenmeye başladıktan sonra hayal gücünüzü kullanarak çocuklarınız için örme yelek modelleri yaparak soğuk günlerde kullanmalarına sebep olursunuz. Evlerde en çok kullanılan modeller arasında patik, lif, masa örtüsü, sehpa örtüsü, yatak örtüsü gibi birçok ürün yer almaktadır. Evlenecek genç kızlar için çeyizlik yazmalar yaparak başlayabilirsiniz. Boncuklarla ve farklı renkli iplerle modern görünüm elde edebilirsiniz. Gittiğiniz her evin mutlaka bir köşesinde göz nuru işler kullanılmaktadır. Arkadaşlarınızla birlikte bir araya gelerek, birbirinizden değişik örnekler alıp, vererek yapmaya başlayabilir ve uzun ömürlü ürünler elde edebilirsiniz. Geçmişten gelmesine rağmen, ek işi örgüler hala kadınlar için oldukça kullanışlı ve pratik bir şekilde yapılmaya devam edilmektedir.

Bayram Çiçekleri Tığ Oyası Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.