Kolay Hobiler

İlmek İlmek Yapılan Örgü Mevsimlik Bebek Yeleği Yapımı

27 Haziran 2019
İlmek İlmek Yapılan Örgü Mevsimlik Bebek Yeleği Yapımı

İlmek ilmek yapılarak tamamlanan örgü mevsimlik bebek yeleği anlatımıyla birlikte burada. Hadi durma sende örmeye başla!

Son derece yazlık bir model olan bu modelleri zarif ve şık tasarım örgüler için kullanmak mümkündür.  İnce bir şiş ve ince bir ip tercih edilerek oldukça hoş bir görünüme sahip örgü modelleri elde edilebilir. Bilhassa yazlık örgüler için tercih edildiğinde ise oldukça ilgi çeken ve farklı bir modele sahip olunur.  Kullanıma bağlı olarak herhangi bir sarkma yapmayan model, günlük kullanım için de uygun bir modeldir. Yazlık modeller için tavsiye edilen birçok farklı modeli bir arada kullanarak ta farklı bir tarz yaratmak mümkündür. El becerisinin yüksek olduğu bayanlar güvenle bu modeli tercih ederek oldukça farkı tasarımlara sahip olabilirler. 

Hediyelik Örgüler İçin Uygun Model Tercihleri

Pembe şekerler örgü bebek yeleği

Günlük hayat için uygun olmasının yanı sıra hediyelik amaçla örülecek her türlü örgü modeli için de uygundur.  Her yaşa hitap eden bir model olması nedeni ile ön plana çıkar ve oldukça kolay bir örgü tekniğine sahiptir. İnce şiş kullanımının sonucu olarak model oldukça dikkat çekici bir görsele sahip olur. Örgü örmeyi hobi haline getirmiş kadın için, oldukça basit bir örnek olur.  El ile örülen örgülerin modasının uzun zaman geçmeyeceği düşünülerek, her ortamda rahatça giyilebilecek örgü modelleri örülebilir. Birbirinden şık hediyelikler hazırlayarak, güzel modeller ile akılda kalıcı hediyeler sunmak mümkün olur.  Özellikle ihtiyacı olan kişilere verilen örgü hediyeler her daim akılda kalıcıdır. 

İlmek İlmek Örgü Bebek Yeleği Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.