Kolay Hobiler

İnanılmayacak Güzellikte Tığ İşi Fıstıklı Kirazlar Oyası

25 Haziran 2019
İnanılmayacak Güzellikte Tığ İşi Fıstıklı Kirazlar Oyası

İnanılmayacak güzellikte olan fıstıklı kirazlar tığ işi oya modeli ile sizinleyiz. Sizde yazmalarınızı artık bu şık model ile süsleyebilirsiniz.

Genç kızların evlenmeden çok önce başar çeyiz hazırlıklarına. Mutlaka bulunması gereken el işleri ve daha birçok detay çeyiz hazırlıklarında tamamlanarak evleneceği gün tüm marifetlerini sergilemek ister. Bu el işleri hem annelerin hem de genç kızları tarafından büyük beğeni görmektedir. Tığ oyaları çeyizlik eşyalar arasında yer alıyor. Hemen her çeyizde görmek mümkün olup, geçmişten geleceğe birçok seçenek bu modellerde bulunmaktadır. Evde oturan çalışan ev hanımları fırsat buldukça oya örnekleri ile zaman doldurmaya çalışıyor. 

Kirazlar

Son yıllarda giyim şallar büyük beğeni çekecek tasarımlarla satışa sunuluyor. Bu anlamda büyük rağbet gören şallar için birçok örme el emeği göz nuru çeşitli çalışmalar yapılabilmektedir. Sadece kendiniz için değil bunu yaparak kazanç bile elde edebilecek seviyeye gelebilirsiniz.

Tığ İşi Hanımlar Tarafından Büyük Beğeni Görüyor

Günümüzde birçok kadın artık gereksiz zaman geçirmek yerine tığ ve örgü işlerli ile zaman geçirmeyi tercih ediyor. Zamanı değerlendirmek ve üretkenlik adına yapılan bu işlemler genç yaşlı demeden birçok kişi tarafından büyük ilgi görüyor. Tığ ile yapılan şallar ve oyalar son derece ilgi çekmektedir. Tığın ve ipi elinize alarak anlatımlı oyalar ile çok rahat bir şekilde istediğiniz modeli elde edebilirsiniz. Anlatımlı oyaların içerisinde incelikten sonra ipin hangi mil ile işleneceği de yer almakta olup, siz de harika sanat eserleri ortaya çıkarabilirsiniz. 

Fıstıklı Kirazlar Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.