Kolay Hobiler

İnci Çiçekleri Şiş İşi Örgü Modeli Yelek ve Şal Örneği

24 Nisan 2019
İnci Çiçekleri Şiş İşi Örgü Modeli Yelek ve Şal Örneği

Şiş işi örgü modeli olan inci çiçekleri modeliyle kadın yelekleri, şallar ve bebek örgüleri örebilirsiniz. Bu modeli siz de öğrenmek ister misiniz?

Şiş işi örgüyle kışlık örebildiğiniz gibi yazlık da örgüler de örebilirsiniz. Yazlık ne örebilirim diye merak ediyorsanız şal, bluz, bebek battaniyeleri bunlara örnektir. Kalın iplerle örerseniz kışlık, ince iplerle de yazlık örgüler örülebilen inci çiçekleri örgü modelinin anlatımını sizinle paylaşacağız. Anlatım videosunda kullanılan ip markası ve modeli , şiş numarası, her bir motif için atılan ilmek sayıları gibi detaylı tüm bilgiler anlatılıyor. İnci çiçekleri diye adlandırılan modelin her bir motifinde 2 tane yaprak bulunmaktadır. Bu yapraklar ise inci çiçekleri diye isimlendirilmiştir.

İnci Çiçekleri Örgü Modeli

Kadınlar örgülerde en çok bebek örgüleri ve bayan yelekleri ile ilgileniyor. Daha önce paylaştığımız yelek modelleri kategorisine bakarsanız onlarca farklı modele ulaşabilirsiniz. Paylaştığımız modellerin genelde bir çoğu şişle örülmektedir. Sizde şişle yapılan ve göz kamaştıran bu örgü modelini öğrenmek isterseniz aşağıdaki videoyu izleyin.

İnci Çiçekleri Şiş İşi Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.