Kolay Hobiler

İncili Basamaklar Bebek, Bayan Yelekleri Şal Örgü Modeli

3 Şubat 2019
İncili Basamaklar Bebek, Bayan Yelekleri Şal Örgü Modeli

İncili basamaklar örgü modeli bayan ve bebek yelekleri, süveter, bebek battaniyesi örmek isteyenler için güzel ve şık görünen bir örgü modelidir.

Yakın zamanda yetişkin örgüleri ve bebek örgüleri örecek olanlar için çok güzel bir örgü modeli olan incili basamaklar örgü modelini anlatımlı olarak bu yazıda paylaşıyoruz. Bu örgü modeli en çokta bayan ve bebek yeleklerine yakışıyor. Bazı örgülerin kullanım yeri çok fazladır. Yani model ile ne örerseniz örün hoş duruyor. İşte bu örgü modeli de onlardan bir tanesi. Gönül hanımın anlatımını yapmış olduğu ve ismi incili basamaklar örgü modelinin motiflerinin nasıl yapıldığını bu yazıdaki video sayesinde öğrenmiş olacaksınız. Sonra yelekte mi, şalda mı nerede kullanacağınıza siz karar verin.

İncili Basamaklar Örgü Bebek Yelek Modeli

Artık örgü öğrenmek için sadece bir kaç dakika ayırmak yeterli oluyor. Yapmanız gereken şeylerin başında örgü videolarını izleme gerek. Motiflerin yapımlarını öğrendikten sonra yapacağınız örgüye uygulamanız kalıyor. Gönül hanımın anlatımlı modellerinin hepsine göz atmanızı tavsiye ediyoruz. İncili basamaklar modelini izlediğinizde ne demek istediğimizi anlayacaksınız.

İncili Basamaklar Örgü Yelek Modeli Yapılış

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.