Kolay Hobiler

İnstagram Beğeni Rekoru Kıran Tığ İşi Oya Modeli

15 Temmuz 2019
İnstagram Beğeni Rekoru Kıran Tığ İşi Oya Modeli

İnstagram’da bütün beğenileri toplayıp beğeni rekoru kıran tığ işi oya modellerinden birinin yapılışını sizler için paylaştım. Renkleri zevkinize göre seçebilirsiniz.

Tığla yapılan örgü modellerine bir göz atacak olursanız bu tarz işlerin son derece estetik ve güzel göründüğünü fark edebilirsiniz. Tığ işi sabır ve emek gerektiren özenli ve zahmetli bir iştir. Ama tam da bu nedenden dolayı aynı zamanda çok değerli bir iştir. Tığla yapılan işler yazma kenarlarını ya da havlu kenarlarını süsleyebilir. Her gün kullanacağınız havlunun kenarını neden tığ işiyle süsleyeyim diye düşünmeyin. Bu hayatınızı ve evinizi daha özel ve daha güzel bir hale getirmek için güzel bir seçenektir. Ayrıca yeni evlenecek olan birisi çeyiz bohçasına kenarları süslenmiş havlular koyabilir. Siz de onun bu hazırlığına katkıda bulunabilir ve sevdikleriniz için özenle hazırlanmış hediyeler üretebilirsiniz.

Örgü Modelleri ve Oya Anlatımı

Tığ işleri sadece havlularda değil yazma fular kenarlarında da kullanılabilir. Böyle bir şey hazırlamak isterseniz oya anlatımı yapan sitelerde faydalanabilirsiniz. Detaylı ve ilmek ilmek anlatımların yapıldığı bu siteler size hem çok zevkli bir uğraş hem de faydalı bir hobi kazandırabilir. Eğer gündelik yaşantınızdan sıkıldıysanız ve hem hoşça vakit geçirip hem de ortaya güzel ürünler çıkarmak isterseniz tığ işlerine bir bakmalısınız. Hele de böyle işlere yatkınlığınız ve yeteneğiniz varsa bu sizin için bir geçim kaynağı haline bile gelebilir. Ya da sadece kendi eviniz ya da sevdikleriniz için özel olarak üretilmiş hediyeler hazırlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.