Kolay Hobiler

İnstagram Fenomeni Kapşonlu Örgü Bebek Tulumu

18 Temmuz 2019
İnstagram Fenomeni Kapşonlu Örgü Bebek Tulumu

İnstagram örgü sayfalarında yayınlanan ve fenomen haline gelen kapşonlu örgü bebek tulumu. Detayları ile göz dolduran bir örgü modeli.

Örgü denince aklınızda nineleriniz canlanıyorsa yanılıyorsunuz. Çocuk yaşta örgü örmeyi öğrenip bunu bir hobi haline getiren pek çok insan var. Sizinde içinizde heves varsa değişik örgüler örerek meslek sahibi olabilir ve boş vakitlerinizi dolu dolu değerlendirebilirsiniz. Bunun için öncelikle örgü örmeyi öğrenmelisiniz. Örgü örmeyi büyüklerinizden, anlatımlı örgüler kitabından ya da internette yayınlanan videolardan öğrenebilirsiniz.

Anlatımlı örgüler kitabı size görsel anlatımlar ile her şeyi en küçük ayrıntısına kadar öğretir. Bu kitaptaki motiflere bakarak ne yapacağınıza karar vererek size belirtilen malzemeleri temin edebilirsiniz. Örgü örmek için ihtiyacınız olan eşyalar tığ, şiş, ip, aksesuar ve iğnelik olarak sayılabilir. Ne öreceğinize karar verdikten sonra bu malzemeleri alarak işe koyulabilirsiniz.

Yaz Ayında Örgü Örülür Mü?

Yazlık örgüler örerek yaz aylarınızı değerlendirebilirsiniz.  Yazlık örgüler arasında ilk sırada plaj çantası yer alıyor. Renkli iplerden kendinize şık bir plaj çantası örerek farklılık yaratabilirsiniz. Terlik ve bandana da yazlık örgü işlemeleri arasında yer alıyor. Bu motifleri öğrenip uygulamaya geçirerek kendinizi mutlu edebilirsiniz.

Bebek örgüleri de çok tercih edilir. Bebek şapkaları, bebek patikleri, bebek yeleği, bebek hırkası, bebek çorabı, bebek battaniyesi derken çeşitli örgüler örerek hamilelik döneminizi verimli değerlendirebilir ya da sattığınız bebek örgü motiflerini bebek sahibi annelere satarak maddi kazanç elde edebilirsiniz. Hevesiniz varsa biran önce örgü örme çalışmalarına başlamalısınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.