Kolay Hobiler

Instagram’da Paylaşılan En Şık İğne Oyası Modelleri

4 Şubat 2019
Instagram’da Paylaşılan En Şık İğne Oyası Modelleri

Sosyal medya kullanıcı sayısı arttıktan sonra kadınlarda yaptıkları iğne oyası modellerini Instagramda sergilemeye başladılar.

Sosyal medyayı günümüzde kullanmayan yok desek yeridir. Tabi bunun içerisine kadınlar da giriyor. Kadınlar şuanda sosyal medyayı en az erkekler kadar sık kullanılıyor. Yaşlısı genci demeden ülkemizde yaşayan çoğu insanın sosyal medya hesapları var. Sosyal medya kullanımı bu kadar artmışken el işi yapan kadınlar da bunu fırsat bilerek yaptıkları ürünlerini buralarda sergiliyorlar. En büyük sosyal medya platformlarından birisi de Instagram’dır. Kullanıcı sayısının oldukça fazla olduğu platform üzerinden kadınlar el işlerini paylaşarak müşteri aramaya bile başladılar. Kendilerine bir kitle oluşturup paylaştıkları oyaları bu kitleye ulaştıran kadınlar binlerce beğeni alıyorlar.

Bu yazıda Instagram’da paylaşılan en çok beğeni almış ve en şık iğne oyası modellerini paylaşacağız. Hepsi birbirinden güzel olan iğne oyaları yazmalara ve havlulara işlenmiş şekilde. Kadınların yaptıkları el işlerini satın almak isteyenler ise mesaj atarak satın alacağını bildirip sipariş veriyorlar. İğne oyasını yapıp tamamlayanlar yaptıkları ürünleri müşterilerine ulaştırıyor. Eğer sizlerde iğne oyası yapıp para kazanmak isterseniz Instagram hesabı kurup yaptıklarınızı burada paylaşmak faydanıza olacaktır. Model öğrenmek isteyenler iğne oyaları kategorisinde paylaşılan modellere göz atarak model çıkarabilirler. Aşağıda en şık Instagram iğne oyası modellerini inceleyebilirsiniz.

Instagram İğne Oyası Modelleri

Bahar Çiçekleri İğne Oyası

Çıtı Pıtı Yazma Oyası

Fiyonklu Çiçekli Oya

İğne Oyası Fular

İğne Oyası Kelebek Modeli

İğne Oyası Mor Yazma

Instagram Boncuk Oyası

Instagram İğne Oyası Yazma

Instagram Tülbent Oyası

Instagram Yazma Oyası

Kolay İğne Oyası

Papatya Motifli Yazma Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.