Kolay Hobiler

İnternette En Çok Aranan İğne Oyası Modeli

16 Ocak 2019
İnternette En Çok Aranan İğne Oyası Modeli

Geniş görünümlü oya sevenler için internette en çok beğenilen iğne oyası modeli yayınlıyoruz. Modeli yazma ve havlularda kullanabilirsiniz.

Hemen hemen her iğne oyası işiyle uğraşan kadının instagram hesabı bulunuyor. Bu hesaplarda yapılan birbirinden güzel oyalar paylaşılıyor. Paylaşılan oyaların bazıları binlerce beğeni alıyor. Bu sayfada anlatımını yayınlamış olduğumuz iğne oyası modeli de internette en çok beğeni olan iğne oyalarından birisidir. Görünümü geniş olan oya modeli havlu ve yazmalar için kullanılabilir. Kadınların en çok yaptıkları oyalar arasında gelen çiçek oyası modeliyle yapılan motife farklı bir hava katılmış.

İnternette En Çok Beğenilen İğne Oyası Modeli

Geniş yaprakları çiçeklerden oluşan ve orta kısımlarında pırpırlar bulunan iğne oyası modelini kolaylıkla yapabileceksiniz. Neşe hanım bu oyanın anlatımı için 10 dakikasını ayırmış. Bu da demek oluyor ki oya modelini öğrenmek için 10 dakika yeterli gelecektir. Oyanın yapımında toplamda dört tane farklı oya ipi kullanılmıştır. Sizler çiçeğin rengini farklı yapmak isterseniz tuhafiyeden farklı oya ipleri alırsınız. Hemen geniş ve göze hoş görünen oyanın anlatımına geçelim.

En Çok Beğenilen İğne Oyası Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Burcu dedi ki:

    Tek kelime ile harikasınız.